ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 30 10 10

Українська

Розумні рішення в страхуванні

Ми з вами з 1994 року

uk

ru

Автострахування

Страховка на автомобіль або страховка на машину – умовний термін, який ми використовуємо щоразу, коли думаємо про захист від неприємностей, пов’язаних із експлуатацією транспортного засобу. Але не кожен до кінця розуміє, що це означає.
 
АВТОСТРАХУВАННЯ
 
Насправді автострахування – це кілька напрямків захисту ваших майнових інтересів, а також відповідальності як власника транспортного засобу та учасника дорожнього руху.

 

Що потрібно знати про автострахування та онлайн страхування:

 

 • Навіщо і кому потрібне автострахування
 • Які є види автострахування
 • Яку страховку для авто вибрати
 • Скільки коштує авто страховка в Україні
 • Страхування авто онлайн: програми, переваги, оформлення

 

Страховка потрібна всім власникам наземного транспорту

 

Помилкова думка, що страховка на машину потрібна лише недосвідченим водіям. У сучасному світі високих швидкостей, з мільйонами автомобілів та людей, потрапити у неприємну ситуацію може кожен.

 

Ніхто не може бути впевнений на 100% у своїй майстерності чи діях інших учасників руху, нам не підвладні погода та природні катаклізми. Є багато інших, неконтрольованих факторів, які можуть завдати шкоди здоров’ю та майну, нашому чи іншим особам.

 

Тому автострахування важливе для всіх власників транспортних засобів та осіб, які ними керують.

 

Інша справа вид та програма страхування, які кожен може підібрати під себе. Зробити це максимально швидко допоможе автострахування онлайн.

 

Які види автострахування бувають

 

Автострахування включає такі напрямки:

 

 • захист наземного транспорту, власником якого ви є, від різних видів збитків;
 • захист вашої цивільної відповідальності як власника транспортного засобу, яка спрямована на відшкодування шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб;
 • добровільне страхування водія та пасажирів від нещасних випадків на транспорті.

 

Одні договори захищають ваше майно, інші допомагають відшкодувати збитки, завдані здоров’ю чи майну інших громадян.

 

Існує обов’язкове (закріплене законодавством) та добровільне страхування.

 

ОСЦПВ

 

“Автоцивілка” – обов’язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності для всіх власників наземних транспортних засобів. Для забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю, життю чи майну осіб, які постраждали від ДТП на території всередині країни. Страхувальником, як правило, є власник, а застрахованою – будь-яка особа, яка експлуатує транспортний засіб на законних підставах.

 

Кожен водій повинен мати при собі договір ОСАЦВ, разом з техпаспортом та посвідченням водія. Відсутність поліса тягне за собою адмін штраф, наявність – навпаки, звільняє винуватця ДТП від компенсації збитків потерпілим особисто. Зобов’язання по виплаті бере на себе страхова компанія.

 

Стандартний договір ОСЦПВ покриває збитки щодо майна – на 160 тис. грн., за життя та здоров’я – на 320 тис. грн.

 

Договір ОСЦПВ укладають для транспорту будь-якого року випуску та вартості, за кодом або за номером, мінімально – на 3 місяці, максимально – 1 рік. Можливе страхування авто онлайн.
 

Купити страховку ОСЦПВ онлайн
Оформлюйте поліс ОСЦПВ на вебсайті усього за 5 хвилин та отримуйте договір на електронну пошту

 

Додатковий захист або Добровільна «автоцивілка»

 

Для збільшення ліміту відповідальності за майном, на додаток до ОСЦПВ можна укласти договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності (ДДО), який забезпечить відшкодування шкоди потерпілим внаслідок ДТП особам, якщо сума збитків перевищить ліміт відповідальності за основним договором. Купивши договір ДГЗ, можна збільшити ліміт відшкодування по майну від 100 тис. грн. до 1 млн. грн. залежно від обраної програми.

 

Договір ДГО можуть укласти лише автовласники, які купили поліс ОСЦПВ у АСК «ОМЕГА». Можливе страхування авто онлайн.
 

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ДЦВ
Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник АСК «Омега» зателефонує Вам найближчим часом


 

КАСКО

 
АВТОСТРАХУВАННЯ
 
Добровільне страхування КАСКО – це захист транспортних засобів від угону, незаконного заволодіння, протиправних дій третіх осіб, пожежі, вибуху, стихійного лиха, знищення, пошкодження внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, впливу сторонніх предметів.

 

Договори КАСКО передбачають програми з різним набором послуг – від мінімального «Міні-КАСКО» (найдешевша) до популярного «50/50» та «Повного КАСКО». Існують відмінності всередині програм, обмеження за роком випуску та вартістю транспортного засобу, а також для кредитних транспортних засобів. Можуть бути з франшизою та без.

 

Договір можна укласти щонайменше на 1 місяць. Яку програму вибрати – вирішує кожен сам, залежно від потреб у захисті.

 

Докладніше у розділі КАСКО та у наших консультантів.
 

Купити страховку КАСКО онлайн
Оформляйте поліс онлайн всього за 5 хвилин та отримайте договір на электронну пошту

 

Страхування на транспортний засіб для виїзду за кордон (зелена карта)

 

Зелена карта – це програма захисту цивільної відповідальності за кордоном, якщо ви на своїй машині станете учасником ДТП і завдасте шкоди життю, здоров’ю чи майну третіх осіб. Поширюється на території країн-членів системи “Зелена карта”.

 

Добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті

 

Передбачає відшкодування збитків, завданих життю та здоров’ю пасажирів та/або водія, застрахованого транспортного засобу. Захист відбувається за паушальною системою (загальна страхова сума для всіх) або системою місць (для кожного місця сума встановлюється окремо).

 

Яку страховку для авто вибрати

 

 1. Договір ОСЦПВ повинен мати кожен власник транспортного засобу (без винятку). Заключається терміном до 1 року, потрібно постійно оновлювати.
 2. Зелена картка потрібна лише для виїзду за кордон на власній машині. Оформити можна терміном від 15 днів безпосередньо перед виїздом до інших держав.
 3. КАСКО, додаткове страхування відповідальності чи від нещасного випадку – за бажанням, кожен сам вирішує купити чи ні та на яку суму.

 

Ціна автострахування в Україні

 

Єдиного підходу для всіх видів немає.

 

Ціна КАСКО становитиме 3-6% вартості транспортного засобу (на рік). Можна скористатися калькулятором онлайн. Розрахувати суму самому не складно, незважаючи на багато факторів, які впливають. Оформлення КАСКО вимагає попереднього огляду транспортного засобу спеціалістом, обліку різних нюансів та не може бути миттєвим.

 

Для точного розрахунку та підготовки договору потрібно звернутися до менеджерів за телефонами гарячої лінії або написати в чат на сайті або в месенджер.

 

Для договорів ОСЦПВ встановлено державний тариф, але вартість кожного поліса розраховується окремо за формулою і залежить від:

 

 • Типу транспорту (вантажний, легковий, напівпричіп, мотоцикл);
 • Об’єму двигуна;
 • Місця реєстрації власника транспортного засобу;
 • Характер використання транспортного засобу;
 • Терміну договору;
 • Наявності пільг.

 

Існує система знижок, наприклад за тривале страхування без збитків.

 

Докладніше можна дізнатися у наших консультантів.

 

Порахувати суму страхування ОСЦПВ можна самостійно за допомогою онлайн калькулятора.

 

Страхування авто онлайн: що можна застрахувати і як це зробити

 
АВТОСТРАХУВАННЯ
 
Автострахування онлайн: – це замовлення, оформлення, оплата та отримання договору дистанційно, через сайт компанії та іншими каналами комунікацій, без відвідування офісу компанії, що суттєво економить час.

 

Електронна версія договору має однакову юридичну силу із паперовою.

 

Автострахування online доступне за програмами ОСЦПВ та ДЦВ.

 

Авто страхування онлайн – це повноцінний поліс за 5 хвилин.

 

Оформити страховку на авто онлайн можна прямо на сайті:

 

 • Виберіть потрібну програму;
 • Заповніть електронну форму заявки;
 • Сплатіть замовлення банківською карткою.

 

Відразу після оплати договір надійде на вказаний у замовленні e-mail.

 

Договір також можна безкоштовно отримати поштою (Київ та інші міста).

 

Пам’ятайте, що допомога та підтримка на дорогах потрібні навіть досвідченим водіям, які проїхали сотні тисяч кілометрів.

 

Автострахування від АСК «ОМЕГА» – це надійний захист вашого транспорту від пошкодження чи втрати, а також відповідальності перед учасниками дорожнього руху.

 

Для консультації та укладання договору зв’яжіться з нами за телефонами гарячої лінії, у чаті або замовте автострахування онлайн на сайті.

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ВИГІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ ТА НОВИХ КЛІЄНТІВ
Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник АСК «Омега» зателефонує Вам найближчим часом

Наші переваги

97000 клієнтів нам довіряють
16 регіональних центрів
27 років на ринку страхування
235 млн грн виплатили за останні 5 років
266 страхових агентів

Новини

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

Шановні колеги! Від усієї душі вітаю вас з Днем народження компанії! За 28 років плідної і сумлінної праці компанія досягла певних успіхів на мінливому страховому ринку України, та здобула повагу

2022-11-10 09:47:52

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

В результаті затоплення квартири було завдано матеріальної шкоди нашому клієнту, оселя якого була застрахована за програмою експрес-страхування квартири «ОСЕЛЯ–ЕКСПРЕС». Внаслідок значного пошкодження конструктивних елементів, оздоблення та рухомого майна, клієнт зазнав

2022-06-23 12:01:30

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

У зв'яку з оголошенням військового стану, АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі. Просимо самостійно здійснювати фото фіксацію страхових випадків та направляти повідомлення, листи, заяви та фото на електронну адресу omega@omega.ua

2022-03-01 11:55:32

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

12 лютого у надзвичайно атмосферному місці — Національному музеї народної архітектури та побуту України, що в Пирогові, — відбулася DYKA GONKA ЗИМА. А оскільки перегони були присвячені Дню закоханих, то

2022-02-22 11:47:57

З Новим Роком!

Шановні друзі, партнери і колеги! Прийміть щирі вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Нехай цей рік стане стартовим майданчиком для нових зльотів, здобутків, відкриттів, перемог! Нехай у новому

2021-12-24 10:25:28

АСК «ОМЕГА» — 27 років!

10 листопада АСК «ОМЕГА» відзначає своє 27-річчя. За цей час компанія досягла значних успіхів та підтвердила статус надійної та розвиненої. Безперечною запорукою ефективної діяльності компанії були і залишаються високий професіоналізм,

2021-11-10 09:57:48

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

30 серпня 2021 року в м. Горішні Плавні було пошкоджено кар’єрний самоскид CAT 785С, який був застрахований в АСК «ОМЕГА» за договором «Добровільного страхування майна при здійсненні будівельно-монтажних робіт». Після

2021-09-29 15:29:43

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

Електромобілі мають як ряд переваг, так і недоліків перед бензиновими і дизельними машинами. До останніх, відносяться, зокрема, обмежений запас ходу, тривала «заправка» і ... дорожчий ремонт в разі ДТП або

2021-09-28 12:58:17

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

02 червня 2021 року в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася в м. Київ на вул. Патріса Лумумби, було завдано матеріальної шкоди автомобілю Porsche Macan. Внаслідок даної події, винуватцем якої був

2021-09-16 09:26:17

Блог

Що таке франшиза у страхуванні. Плюси і мінуси

Чи не в кожному договорі страхування – автомобіля, нерухомого майна, медичному, для турів і т.д. – зустрічається поняття “франшиза”. Закономірно, що у клієнта виникає бажання дізнатися, що таке франшиза та

12.10.2022

Чи потрібна страховка для виїзду за кордон

Якою б не була причина поїздки- туризм, відвідування родичів, навчання чи робота- перед кожним, хто тимчасово залишає Україну, постає питання: чи потрібна страховка для виїзду за кордон. Що таке страхування

09.09.2022

Експрес страхування житла від АСК “ОМЕГА”: 5 хвилин часу – спокій на цілий рік

Природне бажання кожного власника нерухомості – зберегти своє майно в цілісності та збереженості за будь-яких обставин. Найкращим інструментом для цього є страхування будинку чи квартири. Що нам дає страхування майна

10.08.2022

Страхування авто у воєнний час: як бути

Введення воєнного стану в Україні поставило громадян та бізнес країни перед безліччю викликів – юридичних, матеріальних та етичних. Один із них: чи потрібне страхування авто у воєнний час? Фахівці наполягають:

11.07.2022

КАСКО або ОСЦПВ

Це питання часто ставлять автомобілісти, обираючи варіанти захисту транспортних засобів у непередбачених ситуаціях. Але не кожному зрозумілі відмінності між різними видами автострахування. У чому різниця між КАСКО та ОСЦПВ, що

28.02.2022