ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 30 10 10

Українська

Розумні рішення в страхуванні

Ми з вами з 1994 року

uk

ru

Участь в професійних об’єднаннях

З метою найбільш якісного та повного надання страхових послуг клієнтам, Компанія приймає участь в роботі професійних об’єднаннях страховиків. На сьогодні компанія є членом:

 

Моторного (транспортного) страхового бюро України. МТСБУ засновано з метою координації діяльності страхових організацій – членів в галузі страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів щодо відшкодування збитків, завданих третім особам внаслідок дорожньо-транспортних пригод, а також для реалізації угод, конвенцій і домовленостей з уповноваженими організаціями по страхуванню цивільної відповідальності власників транспортних засобів інших держав. МТСБУ засновано на підставі Закону України «Про страхування» та Постанови Кабінету Міністрів від 28 вересня 1996 р №1175. З 1997 року МТСБУ є членом міжнародної системи автострахування «Зелена Карта». Сьогодні МТСБУ об’єднує 85 страховиків, які на правах асоційованих членів здійснюють страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території України.

 

Ліги страхових організацій України. Ліга страхових організацій України була заснована в 1992 році і є неприбутковим об’єднанням учасників ринку страхових послуг України, яке засновано з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг. За роки свого існування Ліга страхових організацій України досягла значних успіхів і користується авторитетом та повагою серед страхових компаній, органів державної влади та організацій – партнерів Ліги страхових організацій України.

 

Торгово-промислової палати України. Торгово-промислова палата України (ТПП України) — недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об’єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об’єднання.
До структури торгово-промислових палат входять центральна ТПП України та 25 регіональних ТПП. Сьогодні система Палат об’єднує в своїх рядах понад 8 тис. членів. Більше 1000 представників бізнесу з усіх куточків нашої країни щодня отримують професійні консультації та допомогу експертів торгово-промислових палат в самих різних напрямках.
ТПП України уповноважена видавати сертифікати про походження товарів і карнети АТА, засвідчувати обставини форс-мажору, а також торгівельні і портові звичаї, заведені в Україні. На базі ТПП України діють Міжнародний комерційний арбітражний суд, Морська арбітражна комісія, Третейський арбітражний суд.
При Палаті функціонують галузеві комітети підприємців, які проводять незалежну експертизу нормативно-правових актів, що регулюють підприємницьку та зовнішньоекономічну діяльність, а також експертизу з питань, що стосуються прав та інтересів підприємців, готують від імені членів Палати пропозиції органам державної влади щодо їх вдосконалення.
ТПП України має своїх представників в 23 країнах світу, підписану 91 міжнародну угоду про співпрацю з іноземними партнерськими організаціями. Виступає засновником і координатором 34 двосторонніх ділових рад.
ТПП України є членом Міжнародної торгової палати і Всесвітньої федерації палат, Асоціації торгово-промислових палат Європи.

 

Національного Клубу Страхової Виплати. Національний Клуб Страхової Виплати — незалежний клуб, який був заснований в 2001 році Українським науково-дослідним інститутом «Права та економічні дослідження» (редакцією журналу «Страхова справа» і Страхового рейтингу «Insurance Top») і Лігою страхових організацій України. Мета установи Клубу — підвищення іміджу українських страхових компаній, як серед населення країни, так і на міжнародному рівні. Основним критерієм членства в Національному клубі страхової виплати є здійснення протягом календарного року страховою компанією страхових виплат на суму понад 1 млн. євро і участь в проекті «Insurance Top».

 

Бюро страхових історій. Бюро страхових історій — це єдиний на сьогоднішній день проект, який спрямований на боротьбу зі страховим шахрайством у всіх видах страхування і передбачає обслуговування будь-яких страхових організацій на території Росії і країн колишнього СНД. Основні завдання «Бюро страхових історій» полягають у виявленні та запобіганні випадків страхового шахрайства в автострахуванні (ОСЦПВВНТЗ, КАСКО, ДЦВВНТЗ), при страхуванні життя і здоров’я, страхування майна громадян і юридичних осіб, страхування вантажів, страхування подорожуючих, страхування цивільної, професійної відповідальності та страхування фінансових ризиків. Завдяки «Бюро страхових історій» будь-яка страхова компанія може отримати інформацію по об’єкту страхування, страхувальнику або іншому суб’єкту страхових правовідносин, вказавши діапазон запиту: конкретне місто, кілька міст, адміністративний округ або країну.

Також компанія бере участь в проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку України.