Гаряча лінія

0 800 30 10 10
Замовити дзвінок

Українська

Розумні рішення в страхуванні

Ми з вами з 1994 року

uk

ru

Участь в професійних об’єднаннях

З метою найбільш якісного та повного надання страхових послуг клієнтам, Компанія приймає участь в роботі професійних об’єднаннях страховиків. На сьогодні компанія є членом

 

Моторного (транспортного) страхового бюро України. МТСБУ засновано з метою координації діяльності страхових організацій – членів в галузі страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів щодо відшкодування збитків, завданих третім особам внаслідок дорожньо-транспортних пригод, а також для реалізації угод, конвенцій і домовленостей з уповноваженими організаціями по страхуванню цивільної відповідальності власників транспортних засобів інших держав. МТСБУ засновано на підставі Закону України «Про страхування» та Постанови Кабінету Міністрів від 28 вересня 1996 р №1175. З 1997 року МТСБУ є членом міжнародної системи автострахування «Зелена Карта». Сьогодні МТСБУ об’єднує 85 страховиків, які на правах асоційованих членів здійснюють страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території України.

 

Ліги страхових організацій України. Ліга страхових організацій України була заснована в 1992 році і є неприбутковим об’єднанням учасників ринку страхових послуг України, яке засновано з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг. За роки свого існування Ліга страхових організацій України досягла значних успіхів і користується авторитетом та повагою серед страхових компаній, органів державної влади та організацій – партнерів Ліги страхових організацій України.

 

Національного Клубу Страхової Виплати. Національний Клуб Страхової Виплати – незалежний клуб, який був заснований в 2001 році Українським науково-дослідним інститутом «Права та економічні дослідження» (редакцією журналу «Страхова справа» і Страхового рейтингу «Insurance Top») і Лігою страхових організацій України. Мета установи Клубу – підвищення іміджу українських страхових компаній, як серед населення країни, так і на міжнародному рівні. Основним критерієм членства в Національному клубі страхової виплати є здійснення протягом календарного року страховою компанією страхових виплат на суму понад 1 млн. євро і участь в проекті «Insurance Top».

 

Бюро страхових історій. Бюро страхових історій – це єдиний на сьогоднішній день проект, який спрямований на боротьбу зі страховим шахрайством у всіх видах страхування і передбачає обслуговування будь-яких страхових організацій на території Росії і країн колишнього СНД. Основні завдання «Бюро страхових історій» полягають у виявленні та запобіганні випадків страхового шахрайства в автострахуванні (ОСЦПВВНТЗ, КАСКО, ДЦВВНТЗ), при страхуванні життя і здоров’я, страхування майна громадян і юридичних осіб, страхування вантажів, страхування подорожуючих, страхування цивільної, професійної відповідальності та страхування фінансових ризиків. Завдяки «Бюро страхових історій» будь-яка страхова компанія може отримати інформацію по об’єкту страхування, страхувальнику або іншому суб’єкту страхових правовідносин, вказавши діапазон запиту: конкретне місто, кілька міст, адміністративний округ або країну.

Також компанія бере участь в проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку України.