ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 30 10 10

Українська

Розумні рішення в страхуванні

Ми з вами з 1994 року

uk

ru

Подорожуючі за кордон

Страхування для виїзду за кордон онлайн

ПОДОРОЖУЮЧІ ЗА КОРДОН

Виїжджаючи в іншу країну, хочеться зосередитися на поїздці і не думати про проблеми, які можуть статися далеко від дому. Уникнути стресу та заощадити час можна, купивши страховку для виїзду за кордон онлайн, не відвідуючи офісу компанії.

Що потрібно знати:

 

 • Навіщо потрібна страховка для виїзду за кордон
 • Як працює страховка та що робити при страховому випадку
 • Скільки коштує поліс та як виплачується компенсація
 • Що таке страховка для виїзду за кордон онлайн і чому це зручно
 • Кому потрібна страховка для виїзду за кордон
 • Туристична страховка онлайн: вибір та оформлення

Навіщо потрібна страховка для виїзду за кордон

 

Туристична поїздка, відрядження, робота чи навчання в іншій країні – не лише важлива подія, а й ризик неприємностей від непередбачених обставин. Куди звернутися, скільки це коштує і до яких наслідків призведе питання, які легше вирішити, маючи договір страхування.

 

Правильно підібраний поліс забезпечить отримання допомоги 24/7 у будь-якій точці світу. І ви можете не турбуватися, що хвороба, травма, автомобільна аварія, втрата багажу або природні катаклізми застануть зненацька і зіпсують поїздку.

 

Як працює страховка та що потрібно зробити при страховому випадку

 

Для надання допомоги клієнтам АСК «ОМЕГА» має в кожній країні партнерів – асистуючі компанії. З полісом на руках, достатньо звернутися до наших партнерів з реквізитів у договорі, повідомити дані про себе та пояснити, що сталося. Далі слідувати рекомендаціям представника компанії-ассистансу.

 

Ви також можете зв’язатися з нами за телефоном або в месенджерах. Відшкодування певної суми витрат на зв’язок з компанією, що асистує, і нашими менеджерами, передбачені умовами договору.

 

Вартість страховки

 

Насправді, це не дорого, а вартість базового договору можна порівняти з ціною авіаквитків на лоукост під час знижок.

 

Ціна конкретного полісу залежить від:

 

 • тривалості поїздки – що довше, то більше;
 • напряму подорожі – країни Європи зазвичай дешевші за інші напрями;
 • мета поїздки – ціна вища, якщо плануєте активний туризм та екстремальні види спорту;
 • страхової суми (залежить від програми та побажань клієнта);
 • віку застрахованої особи;
 • наявності франшизи.
Купити туристичну страховку онлайн
Оформлюйте поліс онлайн всього за 5 хвилин та отримайте договір на електронну пошту

Що таке страховка для виїзду за кордон онлайн і чому це зручно

Страхування для виїзду за кордон онлайн – це замовлення, оформлення, оплата та доставка полісу дистанційно, через сайт компанії та іншими каналами комунікацій (електронна пошта, телефон, месенджери). Відвідувати офіс компанії для цього не потрібно, що суттєво заощаджує ваш час.

 

Дистанційне оформлення полісу доступне для таких популярних продуктів, як: туристична страховка онлайн та страховка для візи онлайн. Досить вибрати потрібну програму та зробити оформлення замовлення на сайті. Завжди можна отримати додаткову консультацію за телефонами гарячої лінії або написати в чат на сайті або месенджер.

 

Відразу після оплати договір надішлють на вказаний у замовленні e-mail. Електронний варіант поліса має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Ви можете пред’являти його за межами України за будь-яким запитом.

 

Кому потрібні страховки для виїзду за кордон та які:

ПОДОРОЖУЮЧІ ЗА КОРДОН

Туристична страховка – це документ, необхідний для отримання візи, і навіть комплексний захист для туристів там, у разі виникнення непередбачених ситуацій.

 

Україна має безвізовий режим з більш ніж 100 країнами світу, але існують і ті, для відвідування яких необхідно мати візу на в’їзд. Страхування туриста – обов’язкова умова для отримання такої туристичної візи, а також запорука спокою для будь-кого, хто виїжджає за кордон з туристичною метою.

 

Замовляючи послуги туристичного страхування, можна вибрати відповідну програму, а також розрахувати поліс на одну або відразу на кілька поїздок, вказавши у відповідному полі договору MULTI-TRIP.

 

Страхування туриста, який планує активний відпочинок або заняття екстремальними видами спорту, передбачає вибір та оформлення спеціальної опції. Деталі краще уточнювати у консультантів (можна online).

 

Це стосується страхування спортсменів. Оформлення відповідного поліса допоможе уникнути непередбачених витрат у разі травми або захворювання на змаганнях.

 

Візи та, відповідно, страховки потрібні для роботи чи навчання за межами України. Поліс страхування – це умова отримання такої візи, а надалі – гарантія організації медичного обслуговування без зайвих проблем. Робота або навчання розтягується на кілька місяців, років та уникнути витрат на медичне обслуговування неможливо. Купивши поліс страхування, ви позбавляєте себе непередбачених витрат у майбутньому.

 

При цьому і страховка для візи онлайн, і туристична страховка онлайн – це повноцінні договори страхування, які просто можна замовити та отримати дистанційно.

 

Що і як можна та потрібно страхувати

 

Медична страховка – найпопулярніший поліс, відомий усім, хто залишав межі України.

 

Стандартний договір включає:

 

 • Витрати на надання швидкої допомоги;
 • Витрати, пов’язані з невідкладним стаціонарним лікуванням;
 • Витрати на медичну евакуацію та репатріацію.

Додатково: у зв’язку з пандемією COVID–19 будь-який поліс для виїзду за кордон від АСК «ОМЕГА» включає спеціальний захист на випадок інфікування від ковіду. Опція діє, якщо на момент звернення застрахована особа має сертифікат про повну вакцинацію від ковіду, встановленого зразка з терміном після другої вакцинації не менше 14 днів.

 

Страховий захист включає: діагностику, лікування, витрати на тестування при позитивному результаті. Конкретні умови та суми грошового покриття будуть зазначені в індивідуальному договорі.

 

Як оплачуються витрати:

 

АСК «ОМЕГА» оплачує витрати лікувальному закладу або відшкодовує їх застрахованій особі, якщо лікування було оплачено нею самостійно.

 

Але комплексний договір від АСК «ОМЕГА» гарантує відшкодування не лише на лікування. Клієнт сам визначає обсяг страхового захисту, залежно від обраної програми.

 

Також можна застрахувати:

 

 • крадіжку документів;
 • затримку чи втрату багажу.

Подробиці можна уточнити у консультантів online.

 

Для мандрівників на автомобілі

ПОДОРОЖУЮЧІ ЗА КОРДОН

Якщо ви подорожуєте за межі України власною машиною, то потрібно купити зелену карту. Це захист вашої цивільної відповідальності за кордоном, якщо ви на своєму автомобілі ненароком станете учасником ДТП і завдасте шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб.

 

Як захистити в подорожі свою машину – дивіться розділ Автострахування.

 

Як вибрати програму та зробити замовлення поліса онлайн

 

Бажаєте розрахувати ціну туристичного полісу самостійно? Немає часу приїхати за договором до офісу? Тоді вибирайте страхування онлайн.

 

Туристична страховка онлайн від АСК «ОМЕГА» передбачає три програми на вибір, залежно від набору послуг та мети поїздки:

 

 • Програма “ЕКОНОМ” (А)
 • Програма “СТАНДАРТ” (В)
 • Програма «ЕЛІТ» (С)
Купити туристичну страховку онлайн
Оформлюйте поліс онлайн всього за 5 хвилин та отримайте договір на електронну пошту

З деталями можна ознайомитись в умовах страхування комплексного договору для тих, хто подорожує за кордон, а також звернувшись до наших консультантів.

 

Яка програма найкраща – вирішувати вам. Підбирайте оптимальну, заповнюйте заявку на сайті, оплачуйте та отримуйте договір на емейл або з доставкою поштою.

 

Страховка для виїзду за кордон онлайн від АСК «ОМЕГА» – це швидке та якісне рішення для тих, хто планує закордонну поїздку та хоче вберегтися від стресу та проблем.

 

Купивши наш поліс, ви будете максимально захищені під час подорожі та зможете уникнути зайвих витрат та втрат від непередбачених ситуацій.

Як діє туристична страховка?

У разі непередбачених обставин слід зателефонувати до страхової компанії за номером, що вказаний у полісі. Потрібно вказати номер страхового поліса, свої дані та симптоми. Страхова компанія організує лікування та компенсує витрати.

У яких випадках страхування потрібне?

Такий вид страхування є обов'язковим для відвідування туристичних курортів як у країнах ЄС, так і по всьому світу. Туристична страховка також підійде для довгострокової візи.

Якщо поїздка скасувалась, чи можна повернути гроші?

Згідно із Законом України, застрахована особа має право достроково скасувати страховий поліс. Страхову компанію слід повідомити про бажання розірвати договір не пізніше ніж за 30 днів до дати початку терміну дії поліса.

Чи потрібна страховка до країн ЄС з безвізом?

Медична страховка для туристичного відвідування країн ЄС є обов'язковою згідно із Законом України.

Чи потрібно переоформляти поліс, якщо його було оформлено на старий паспорт, а тепер видано біометричний?

Переоформляти поліс у такому разі потрібно. Необхідно внести зміни із новим біометричним паспортом. Переоформлення у такому разі безкоштовне.

ІНШІ ВИДИ
СТРАХУВАННЯ

Поліс страхування ОСЦПВ

Придбавши поліс ОСЦПВ, Ви захищаєте не свій автомобіль, а інших учасників дорожньо-транспортного руху.

Дізнатися більше

Поліс страхування ОСЦПВ

Договір страхування КАСКО захистить в разі настання непередбачених подій, чужих чи власних помилок на дорозі.

Дізнатися більше

ДЦВ - Добровільна «Автоцивілка»

Сума передбачена полісом ОСЦПВ не завжди покриває всі витрати. АСК «ОМЕГА» пропонує автовласникам додатково придбати поліс ДЦВ.

Дізнатися більше

Страхування від нещасних випадків

Захист у ситуаціях, коли неприємностей не очікувалося, але вони трапилися та доводиться звертатися за медичною допомогою

Дізнатися більше

ПРОГРАМА «ДОСТУПНИЙ ЗАХИСТ»

Договір страхування від нещасного випадку від АСК «ОМЕГА», який допоможе компенсувати фінансові витрати в результаті нещасного випадку

Дізнатися більше

СТРАХУВАННЯ КВАРТИРИ

Захистити себе від зайвого стресу та непередбачених фінансових втрат, уклавши договір страхування квартири

Дізнатися більше

СТРАХУВАННЯ КВАРТИРИ «ОСЕЛЯ – ЕКСПРЕС»

Програма, яка не потребує огляду і складання переліку майна, при цьому оформлення поліса займе всього кілька хвилин

Дізнатися більше

СТРАХУВАННЯ БУДИНКУ

Захистити себе від зайвого стресу та непередбачених фінансових втрат, уклавши договір страхування будинку

Дізнатися більше

СТРАХУВАННЯ БУДИНКУ «ОСЕЛЯ – ЕКСПРЕС»

Програма, яка не потребує огляду і складання переліку майна, при цьому оформлення поліса займе всього кілька хвилин

Дізнатися більше

Іпотечне страхування

АСК «ОМЕГА» пропонує програми іпотечного страхування, які відповідають вимогам іпотечного кредитування

Дізнатися більше

ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Забезпеч отримання допомоги 24/7 у будь-якій точці світу. І не турбуйся, що щось може зіпсувати поїздку.

Дізнатися більше

Страхування подорожуючих Україною

«Договір комплексного добровільного страхування осіб, подорожуючих Україною» від АСК «ОМЕГА» захистить вас і ваших близьких від непередбачуваних витрат

Дізнатися більше

СТРАХУВАННЯ ЯХТ ТА КАТЕРІВ

Дороге придбання, що вимагає надійного захисту, забезпечити який можливо за допомогою страхування

Дізнатися більше
ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ВИГІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ ТА НОВИХ КЛІЄНТІВ
Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник АСК «ОМЕГА» зателефонує Вам найближчим часом

Наші переваги

97000 клієнтів нам довіряють
16 регіональних центрів
27 років на ринку страхування
235 млн грн виплатили за останні 5 років
266 страхових агентів

Новини

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» (АСК «ОМЕГА») працює на ринку страхових послуг України з 1994 року. За майже 30 років сумлінної праці вона зарекомендувала себе як надійного страховика, сформувавши масштабну клієнтську

2023-04-28 10:06:37

Акція для абонентів «Київстар»

Завдяки партнерству страхової компанії «ОМЕГА» та оператора мобільного зв’язку «Київстар», абоненти послуги «Домашній Інтернет» від «Київстар» можуть отримати знижку 20% на поліс страхування житла. В цей непростий час особливо важливо

2022-12-25 14:27:17

З Новим Роком!

Шановні друзі, партнери і колеги! Від щирого серця вітаю вас з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим! Нехай цей рік принесе мир до ваших осель та таку бажану всіми нами

2022-12-23 10:09:17

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

Шановні колеги! Від усієї душі вітаю вас з Днем народження компанії! За 28 років плідної і сумлінної праці компанія досягла певних успіхів на мінливому страховому ринку України, та здобула повагу

2022-11-10 09:47:52

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

В результаті затоплення квартири було завдано матеріальної шкоди нашому клієнту, оселя якого була застрахована за програмою експрес-страхування квартири «ОСЕЛЯ–ЕКСПРЕС». Внаслідок значного пошкодження конструктивних елементів, оздоблення та рухомого майна, клієнт зазнав

2022-06-23 12:01:30

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

У зв'яку з оголошенням військового стану, АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі. Просимо самостійно здійснювати фото фіксацію страхових випадків та направляти повідомлення, листи, заяви та фото на електронну адресу omega@omega.ua

2022-03-01 11:55:32

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

12 лютого у надзвичайно атмосферному місці — Національному музеї народної архітектури та побуту України, що в Пирогові, — відбулася DYKA GONKA ЗИМА. А оскільки перегони були присвячені Дню закоханих, то

2022-02-22 11:47:57

З Новим Роком!

Шановні друзі, партнери і колеги! Прийміть щирі вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Нехай цей рік стане стартовим майданчиком для нових зльотів, здобутків, відкриттів, перемог! Нехай у новому

2021-12-24 10:25:28

АСК «ОМЕГА» — 27 років!

10 листопада АСК «ОМЕГА» відзначає своє 27-річчя. За цей час компанія досягла значних успіхів та підтвердила статус надійної та розвиненої. Безперечною запорукою ефективної діяльності компанії були і залишаються високий професіоналізм,

2021-11-10 09:57:48