Чи потрібна страховка для виїзду за кордон

Якою б не була причина поїздки- туризм, відвідування родичів, навчання чи робота- перед кожним, хто тимчасово залишає Україну, постає питання: чи потрібна страховка для виїзду за кордон.

Що таке страхування для виїзду за кордон

Страховий поліс (страховка)- це юридичний документ, який у разі потреби захистить майнові інтереси, здоров’я та життя подорожуючого в іншій країні. Зазвичай включає медичне страхування та страхування від нещасних випадків:

  • Невідкладну допомогу;
  • Травми;
  • Доставку до лікувального закладу для надання медичної допомоги;
  • Стаціонарне лікування;
  • Повернення на батьківщину.

Чи обов’язкова страховка для виїзду за кордон до країн Шенгенської зони та інших держав

З початком дії безвізу у переліку обов’язкових документів для в’їзду в Євросоюз немає медичної страховки, але прикордонники можуть попросити показати поліс для підтвердження туристичної чи гостьової мети візиту. Вони мають право відмовити у в’їзді за безвізом, якщо вважатимуть мету поїздки за біометричним паспортом (або туристичною візою у паспорті старого зразка) необґрунтованою.

Також потрібно пам’ятати, що відсутність страхового поліса може дорого обійтися в європейській країні: наприклад, день перебування в стаціонарі у Німеччині коштує біля 125 євро, а виклик “швидкої допомоги” у Швейцарії може обійтися у 800 євро.

Залишаються актуальними й ризики, пов’язані з COVID-19, заняттями спортом та активним відпочинком.

Для багатьох популярних туристичних напрямків (Єгипет, Шрі-Ланка, Таїланд, ОАЕ, Ізраїль, Сінгапур) навіть не порушується питання, чи потрібна страховка для виїзду за кордон- це неодмінна умова для отримання візи та в’їзду до країни.

Таким чином, при виїзді за кордон з України як за біометричним паспортом, так і паспортом старого зразка, краще у прямому та переносному сенсі перестрахуватися- придбати медичний страховий поліс. З АСК “ОМЕГА” зробити це можна онлайн за кілька хвилин – швидко та надійно.

Чому варто придбати страховий поліс для виїзду за кордон у АСК “ОМЕГА”: наші аргументи

Цінуючи час, сили та кошти наших клієнтів, АСК “ОМЕГА” пропонує:

  • Можливість купити страховий поліс для виїзду за безвізом або для отримання візи не тільки в будь-якому з наших представництв, а й не виходячи з дому – онлайн. Процедура займе не більше 5-7 хвилин.

Для цього потрібно пройти за посиланням на онлайн-калькулятор https://shop-online.omega.ua. Вкажіть територію дії договору (наприклад, Шенгенська зона), кількість поїздок, передбачувані дати, страхову суму та мету поїздки.

Якщо ціна та умови страхування влаштовують, прямуйте на сторінку оплати.

Відразу після зарахування коштів страховий поліс буде надіслано на вказану електронну пошту. Його можна як роздрукувати, так і зберегти на своєму смартфоні. Електронна версія має таку ж юридичну силу, як і бланк з мокрою печаткою та підписом.

  • Комплексний підхід до страхування.

Крім туристичної страховки, в АСК “ОМЕГА” ви можете придбати страховий поліс “Класичне КАСКО” на автомобіль (якщо плануєте їхати на власному автотранспорті до Європи) та експрес-страхування на будинок/квартиру, щоб зі спокійною душею вирушити за кордон .

  • Зв’язок із нашими менеджерами 24/7.

У разі настання страхового випадку ви можете у будь-який час дня та ночі звернутися за контактними телефонами, зазначеними у страховому полісі. Наші співробітники зафіксують інформацію, дізнаються, чи потрібна допомога та розкажуть, як її отримати.

АСК “ОМЕГА” з 1994 року дбає про впевненість українців у завтрашньому дні. За цей час нашими клієнтами стали понад 100 тисяч людей, у тому числі тих, хто мандрує за кордон. Допомагаємо відкривати світ безпечно та з комфортом!

Європротокол: що це і як оформити

13.02.2023

Що таке франшиза у страхуванні. Плюси і мінуси

12.10.2022

Експрес страхування житла від АСК “ОМЕГА”: 5 хвилин часу – спокій на цілий рік

10.08.2022

Страхування авто у воєнний час: як бути

11.07.2022