Найбільша виплата жінці-водію в АСК «Омега» склала 360 тис. грн.

За даними Управління виплат АСК «Омега», найзначніше страхове відшкодування жінці-водію компанія здійснила за договором автоКАСКО в сумі 360 000 гривень за пошкоджений Infiniti FX35. Автомобілістка виїхала на смугу зустрічного руху, щоб уникнути зіткнення із собакою, що вибігла на дорогу, що призвело до зіткнення із зустрічним транспортом.
Напередодні 8 березня фахівці АСК «Омега» хотіли б привітати всіх жінок-водіїв і надати дані про особливості «жіночої» водіння.
Як зазначив начальник Управління виплат АСК «Омега» Анатолій Ясинський, згідно загальноєвропейської статистикою, тільки 30% ДТП відбуваються з вини жінок, щоправда і керують автомобілем жінки значно рідше чоловіків. У той же час, жінки більш уважні, відповідальні та обережні водії, ніж чоловіки. «Експерти називають основними причинами ДТП за участю жінок-водіїв порушення правил маневрування і перестроювання, рух заднім ходом, ігнорування вимог дорожніх знаків і розмітки. В основному жінки-водії стикаються на невеликих швидкостях або на парковках, нерідко аварії відбуваються під час розвороту або в пробці. Жінки частіше порівняно з чоловіками попадають у дрібні ДТП, але в великих аваріях з великими збитками і людськими жертвами частіше беруть участь чоловіки. Жінки менше чоловіків зловживають алкоголем і набагато рідше сідають у нетверезому стані за кермо. Тільки в 3% випадків жінки можуть бути причиною транспортної пригоди з летальним результатом. Середній збиток по страховому випадку у них менше, ніж з чоловіками-водіями »- сказав пан Ясинський. 

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021