З 30 серпня вступили в дію нові тарифи та умови ОСЦПВ

Згідно до Розпорядження Державної комісії урегулювання ринків фінансових послуг України «Про деякі питання здійснення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» № 566 від 9 липня 2010 року, зареєстрованому Міністерством юстиції України 16 серпня 2010 року, яке набуло чинності з 27 серпня, ліміти відповідальності зросли майже вдвічі: за майновий збиток з 25,5 тис. грн до 50 тис. грн; у випадку заподіяння шкоди життю та здоров'ю потерпілих з 51 тис . грн до 100 тис. грн. Базовий тариф за ОСЦПВ навпаки зменшився до 180,00 грн. з 291,45 грн. Змінено коефіцієнти корегування, внаслідок чого, страхові платежі зросли в 1,5-2,5 рази, залежно від місця використання, типу транспортного засобу та стажу водіння самих водіїв.
За словами заступника директора дирекції зі страхування Мокія Максима Анатолійовича, перегляд розміру коефіцієнтів корегування та як наслідок розміру страхових платежів обумовлений тим, що: «Середній збиток з цього виду страхування виріс більше ніж в 2 рази, поточна ж збитковість у багатьох компаніях перевищила 65 %. Крім того, такий перегляд дозволив зробити страхові платежі за полісами ОСЦПВ більш логічними та обмежити можливість демпінгу для багатьох страхових компаній ».
Цим же Розпорядженням Держфінпослуг стверджує «Положення про єдину централізовану базу даних обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», яке регламентує порядок взаємовідносин страховиків і МТСБ (У) також ведення єдиної централізованої бази даних. У єдину базу в оперативному режимі буде вноситися інформація про кожний укладений договір (полісі ОСЦПВ) щодо заявлених і врегульованих страхових випадків та інший супутній процес страхування, врегулювання збитків під час ДТП інформації.

Також Розпорядженням вносяться зміни до Ліцензійних умов провадження обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, внаслідок яких значно посилюються «правила гри» з цього виду страхування.
 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022