За три квартали 2009 року службою безпеки СК «Омега» було попереджено 33 спроби страхового шахрайства

Служба безпеки СК «Омега» за 9 місяців 2009 року попередила 33 спроби страхового шахрайства, що дозволило заощадити компанії близько 700 тисяч гривень.
«На сьогоднішній день в страхуванні, як і в багатьох інших сферах, здійснюється велика кількість не лише правопорушень, зловживань, але й інсценувань страхових подій, – розповідає начальник СБ СК «Омега» Олександр Горбач, – Збитки, яких зазнають страхові компанії у результаті шахрайських дій несумлінних клієнтів значні  й за різними оцінками коливаються від 1 до 2 % від суми внесків, що надійшли. Втім, серед страховиків прийнято вважати, що близько 10% усіх страхових випадків підготовлені та інсценовані шахраями».
За його словами, з метою попередження спроб шахрайства в СК «Омега» розроблена і налагоджена багаторівнева система безпеки. 
«Системний підхід до роботи і налагоджена діяльність підрозділів компанії дозволяє нам істотно знизити прояви шахрайського характеру по відношенню до компанії», – додав Горбач.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” отримала акредитацію в посольстві Республіки Польща

03.12.2020

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в сумі 71740,45 грн за полісом ОСЦПВ

24.11.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав страхове відшкодування в сумі 169 113,67 гривень

10.11.2020

АСК «Омега» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

02.11.2020