За три квартали 2009 року службою безпеки СК «ОМЕГА» було попереджено 33 спроби страхового шахрайства

Служба безпеки СК «ОМЕГА» за 9 місяців 2009 року попередила 33 спроби страхового шахрайства, що дозволило заощадити компанії близько 700 тисяч гривень.
«На сьогоднішній день в страхуванні, як і в багатьох інших сферах, здійснюється велика кількість не лише правопорушень, зловживань, але й інсценувань страхових подій, – розповідає начальник СБ СК «ОМЕГА» Олександр Горбач, – Збитки, яких зазнають страхові компанії у результаті шахрайських дій несумлінних клієнтів значні  й за різними оцінками коливаються від 1 до 2 % від суми внесків, що надійшли. Втім, серед страховиків прийнято вважати, що близько 10% усіх страхових випадків підготовлені та інсценовані шахраями».
За його словами, з метою попередження спроб шахрайства в СК «ОМЕГА» розроблена і налагоджена багаторівнева система безпеки. 
«Системний підхід до роботи і налагоджена діяльність підрозділів компанії дозволяє нам істотно знизити прояви шахрайського характеру по відношенню до компанії», – додав Горбач.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022