За 10 місяців СК «Омега» виплатила понад 28 мільйонів гривень страхових відшкодувань.

Страхова компанія  «Омега» за 10 місяців 2009 року виплатила 28 мільйонів 400 тисяч гривень страхових відшкодувань, більша частина з яких були зроблені за договорами КАСКО і ДМС.
Зокрема, по КАСКО було виплачено 25 мільйонів 757 тисяч гривень страхових відшкодувань. За договорами добровільного медичного страхуванні (ДМС) сума виплат за 10 місяців склала 2 мільйони 145 тисяч гривень.
За договорами страхування від нещасного випадку, виїжджаючих за кордон і добровільного страхування здоров'я на випадок хвороби СК «Омега» виплатила 498 тисяч гривень страхових відшкодувань. Всього за договорами добровільного особистого страхування за 10 місяців було зроблено виплат більш ніж по12 тисячам страхових випадків.
За словами начальника управління медичного страхування СК «Омега» Владислава Ярчевського, не зважаючи на епідемію грипу, подорожчання медпрепаратів і економічну кризу в країні, клієнти компанії оперативно і в повному об'ємі отримують якісну медичну допомогу.
«У зв'язку з епідемією грипу різко збільшилася як вартість медпрепаратів, так і вартість медичного обслуговування. Проте, клієнти нашої компанії завдяки договору ДМС змогли уникнути цих витрат. СК «Омега» на сьогоднішній день пропонує широкий вибір програм добровільного медичного страхування, які не тільки забезпечують оплату медичних послуг при настанні страхового випадку, але й гарантують якісне медичне обслуговування», – підкреслив він.
На сьогоднішній день послугами СК «Омега» по ДМС користуються: «Полтавський ГЗК» – застраховано 8500 чоловік; «Росава» – 6000 чоловік; «Киевмедпрепарат» – 1000 чоловік; «Стахановський вагонобудівний завод» – 5600 чоловік.
СК “ Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022