Винесено вирок у справі про страхове шахрайство, розкритій службою безпеки СК «ОМЕГА»

Святошинський районний суд м. Києва виніс вирок у справі про страхове шахрайство, факт якого був виявлений службою безпеки АСК «ОМЕГА».
Як вже повідомлялося раніше, житель міста Києва 1987 р.н. мав намір заподіяти збиток компанії в розмірі 99 тис. грн., надавши в АСК «ОМЕГА заяву про виплату відшкодування із завідомо неправдивими відомостями.
Перевіркою, проведеною службою безпеки компанії спільно з працівниками міліції, було встановлено, що страхувальник, який мав значні борги по кредиту перед банком, передав автомобіль Hyundai Accent в користування іншій особі, за що отримав 1600 доларів США. Після цього шахрай заявив про настання страхового випадку, інсценувавши викрадення. Такі умисні дії були кваліфіковані як завідомо неправдиве повідомлення про злочин, за що страхувальник був притягнутий до кримінальної відповідальності. Рішенням суду він засуджений за ч.1 ст. 383 та ч.1 ст. 384 КК України до 1 року 6 міс. обмеження волі.
Також була попереджена спроба незаконного отримання страхового відшкодування в розмірі 110 тис. грн. за викрадення легкового автомобіля Kia Ceed. Служба безпеки АСК «ОМЕГА» провела розслідування причин і обставин події, яка було заявлено як страхове. У результаті перевірки дані, які вказують на факт незаконного заволодіння автомобілем, не були виявлені, що послужило підставою для відмови в порушенні кримінальної справи про викрадення і виплати страхового відшкодування.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022