Віце-президентом СК «ОМЕГА» став Олександр Гончаров

Віце-президентом, директором із страхування страхової компанії «ОМЕГА» призначено Олександра Гончарова.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
Олександр Гончаров має більше ніж 17-річний досвід роботи у галузі страхування, в тому числі вагомі досягнення на посадах рівня ТОП-менеджменту страхових компаній. У СК «ОМЕГА» пан Гончаров керуватиме продажами, розвитком регіональної мережі та комунікаціями.
«Головне завдання, яке стоїть переді мною зараз – відновлення регіональної присутності, постановка нових задач філіям у регіонах, збереження бази клієнтів. Наступний пріоритет – адаптація лінійки продуктів до умов, що існують, та вивід нових пропозицій на ринки із урахуванням регіональної та економічної специфіки областей, бізнес-трендів, потреб корпоративних клієнтів та населення. Методологічний та відділ андерайтерів вже працюють над цими задачами», – зазначив Олександр Гончаров.
Також пан Гончаров буде куратором розвитку каналів продажу продуктів СК «ОМЕГА» – роботи із страховими брокерами, банками та мережевими компаніями.
«Для кожного каналу продажів будуть розроблені нові продукти на комплексні рішення. Ми зацікавлені у максимально широкому представництві та готові надати клієнтам доступ до всього спектру наших послуг», – говорить віце-президент СК «ОМЕГА».
«Ми хочемо дати ринку якісний сигнал про те, що страхова компанія «ОМЕГА» – це універсальна, надійна страхова компанія із великим досвідом та можливостями. Наші програми облігаторного перестрахування дозволяють приймати ризики страхування майна, вантажів, відповідальності, будівельно-монтажні ризики у обсязі до 50 млн грн із надійним їх розміщенням у одній з найкращих європейських компаній –  SCOR LLC (France)», – зазначив Олександр Гончаров.
Читайте також:
Сергій Тарасенко очолив Наглядову раду СК «ОМЕГА»

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022