У Київській області поліція знайшла викрадений у клієнта СК «ОМЕГА» автомобіль Lexus і повернула його власнику

Поліція протягом трьох днів розшукала і повернула клієнтові АСК «ОМЕГА» викрадений автомобіль Lexus LX 570.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Автомобіль Lexus LX 570 був викрадений в центрі міста Біла Церква 1 листопада. Власник машини – клієнт СК «ОМЕГА» – викликав поліцію протягом перших хвилин після викрадення і одразу ж повідомив страхову компанію. У місті був оголошений план «Перехоплення», служби розпочали пошуки зниклого автомобіля, – розповідає керівник Служби безпеки СК «ОМЕГА» Олексій Лозовюк.
Через 3 дні автомобіль було знайдено і в справному стані повернуто власнику. Викрадачі встигли вивезти його лише у сусіднє місто.
«У разі викрадення автомобіля потрібно діяти максимально оперативно. Як правило, викрадачі ставлять автомобіль на відстій неподалік від місця злочину, і вже пізніше вивозять машину для продажу або розбору на запчастини. Всі власники страхових полісів КАСКО від СК «ОМЕГА» повинні знати алгоритм дій в разі викрадення і неухильно його дотримуватися. Швидкі дії, співпраця з правоохоронними органами і страховою компанією багаторазово підвищують шанси на повернення вашої машини у разі угону», – говорить Олексій Лозовюк.
Він також підкреслив, що про викрадення автомобіля власник поліса КАСКО повинен проінформувати страхову компанію якомога швидше.
«Якщо ваша машина застрахована від угону за програмою КАСКО, ви повинні негайно повідомити про викрадення поліцію і відразу після – страхову компанію. СК веде паралельний пошук і перевіряє інформацію, щоб уникнути спроб страхового шахрайства. У разі, якщо власник автомобіля не повідомить у страхову вчасно, у Служби безпеки можуть виникнути до нього додаткові питання, що призведе до збільшення термінів отримання компенсації», – говорить Олексій Лозовюк.

Читайте також:
СК «ОМЕГА» переглянула внутрішні алгоритми протидії страховому шахрайству
Як отримати страхову виплату в разі ДТП максимально швидко: 3 користі поради
Начальником служби безпеки СК ОМЕГА став Олексій Лозовюк

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022