У 2010 році очікується ріст збору премій на 10-15%

У 2010 році очікується ріст збору премій на ринку страхування по відношенню до 2009 року на 10-15%, вважає Президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко.
«В основному це буде пов'язано з очікуваною у другому півріччі стабілізацією економічної та політичної ситуації в країні і, не в останню чергу, адаптацією економічних гравців до існуючої ситуації», – відзначив він.
За словами Тарасенко, «банківський» канал продажів, тобто страхування застав та іпотеки, в 2010-му залишатиметься одним з основних каналів продажів.
«Звичайно, враховуючи фактичне припинення кредитування вітчизняними банками, його частка скорочуватиметься, і основним джерелом збору страхових премій буде пролонгація договорів страхування», – додав він.
В той же час, президент СК «ОМЕГА» прогнозує активний розвиток учасниками ринку інших видів страхування. За його словами, «страховики, бажаючи перекрити зниження надходжень з «банківського» каналу продажів, серйозно працюватимуть над збільшенням продажів по іншим видам страхування, таким як добровільне медичне страхування, страхування на випадок захворювань, страхування від нещасного випадку».
Також, Тарасенко підвів підсумки роботи СК «ОМЕГА» в 2009 році. Він відзначив, що «всі очікування і прогнози по збору премій і збитках, які були зроблені щодо розвитку компанії в 2009 році, виправдалися».
«В порівнянні з 2008 роком, минулого року спостерігалося незначне зниження надходження премій, але грамотно вибрана андеррайтингова, продуктова політика і стратегія розвитку компанії дозволила нам закінчити рік з прибутком», – підкреслив він.
Довідка
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Лідерство компанії підтверджене національним рейтингом страхових компаній «Insurance Top» – згідно рейтингу компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України.
Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проєкте «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022