«Страхові поліси допомагають убезпечити від сюрпризів зими »- АСК «ОМЕГА»

Нинішня незвичайно сувора зима спричинила зростання страхових випадків, пов'язаних з негодою. Снігопади, що змінюються різким потеплінням, найсильніші хуртовини, ожеледь на проїжджій частині, засніжені тротуари, захололі замети призвели до значного збільшення звернень клієнтів в страхові компанії.
Фахівці АСК «ОМЕГА» зіткнулися із збільшенням таких «класичних» зимових страхових подій, як падіння на автомобілі дерев, крижин і брил снігу з дахів будинків, наїзд на обледенілі замети, виліт в кювет та перевертання на засніжених трасах, пошкодження автомобілів замерзлими брилами снігу і льоду, що  вилітають з-під коліс інших авто.  За грудень-березень компанією були проведені виплати по 53 страховим відшкодуванням  по КАСКО, які відбулися в результаті несприятливих погодних умов. Сума збитків, відшкодованих страхувальникам по даних випадках склала більше 370 000 грн. 13 виплат страхового відшкодування здійснено за випадки пошкодження застрахованих автомобілів через падіння снігу та льоду з дахів будинків на ТЗ, загальна сума виплат за такими випадками склала більше 250 000 грн. Цієї зими найбыльшою виплатою АСК «ОМЕГА» за договором КАСКО, пов'язаною з екстремальними погодними умовами, було відшкодування водієві Jeep Grand Cherokee – 97 тис. грн. Автомобіль постраждав в результаті падіння на нього кованої даху, на якому скупчилася велика кількість снігу. Крім даного автомобіля, в цій пригоді було пошкоджено ще два дорогі автомобілі, припарковані неподалік.
Однак, слід зауважити, що водії теж далеко не завжди дотримувалися правил безпечного водіння в зимовий період, не враховували особливості покриття і погодних умов, не дотримувалися швидкісного режиму та  дистанції між рухомим транспортом. Багато автомобілістів завчасно  не підготували свої авто до холодів – не провели заміну гуми, захист кузова і мотора, перевірку гальмівної системи, акумулятора, підвіски і рульового управління.
Значно постраждали цією суворою зимою об'єкти нерухомості. Внаслідок сильних снігопадів і падіння бурульок нерідко відбувається обвалення навісів і дахів будівель. Наприклад, у головному офісі АСК «ОМЕГА» відбулося падіння величезної сніжної брили з даху будівлі на навіс, розміщений над входом в компанію. Це спричинило за собою конструктивне руйнування навісу. Завдяки тому, що конструкція була застрахована, вартість її ремонту була компенсована.
Крім того, внаслідок екстремально суворої зимової погоди збільшилася кількість звернень по ДМС і страхуванню від нещасних випадків. В АСК «ОМЕГА» за грудень 2012р. – березень 2013р. кількість страхових випадків за договорами НВ зросла більш, ніж у два рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зростання кількості звернень з НВ був за рахунок тих клієнтів, які отримали різного ступеня травми: забої, переломи, вивихи. Що стосується звернень з добровільного медичного страхування, за чотири холодних місяця страхову підтримку отримали 11 100 клієнтів АСК «ОМЕГА», що є на 13% більше показника попереднього періоду. Важливо відзначити, що більше 40% звернень по ДМС довелося на ГРВІ (у попередньому періоді – 26%).
Безперечно, зимова пора є найбільш небезпечним, аварійним і травматичним періодом року. Щоби убезпечити себе і своїх близьких від всіляких зимових ризиків важливо задуматися про найголовніше – про захист, «страхову парасольку»  від усіх погодних катаклізмів.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022