Страхова компанія «ОМЕГА» застрахувала по ДМС трудовий колектив «Стахановського вагонобудівного заводу»

АСК «ОМЕГА» переуклала договір добровільного медичного страхування співробітників «Стахановського вагонобудівного заводу» (Луганська обл.).

Близько 5 тис. застрахованих працівників підприємства і членів їх сімей отримають страховий захист за програмою ДМС «Корпоративна плюс». Договір вступив в дію з 3 листопада 2011р. строком на 1 рік.

Приймаючи рішення про продовження співпраці з АСК «ОМЕГА», колектив заводу обрав програму зі збільшеним обсягом медичної допомоги. У зв'язку з цим до медичного обслуговування застрахованих осіб були залучені нові лікувальні установи, аптеки та спеціалісти. Члени сімей і діти співробітників також отримали страховий захист. Все це зробить обслуговування застрахованих осіб ще більш зручним при незмінно високій якості сервісу.

За 10 місяців поточного року страхова компанія «ОМЕГА» зібрала премій по даному виду страхування на суму понад 5 260 тис. грн., Обсяг виплат склав 3 820 тис. грн. Послугами добровільного медичного страхування від АСК «ОМЕГА» користується більше 30 тис. застрахованих осіб.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022