Страхова компанія «ОМЕГА» застрахувала по ДМС співробітників ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат»

Страхова компанія «ОМЕГА» і ВАТ «Полтавський ГЗК» уклали четвертий за рахунком договір медичного страхування трудового колективу підприємства. Всього страховим захистом будуть забезпечені більше 9 тис. працівників Полтавського ГЗК та членів їх сімей.
Сума страхового покриття за договорами складає понад 135 млн. грн. Дія договору поширюється на всю територію України.
Протягом терміну страхування (1 рік) страхова компанія «ОМЕГА» забезпечить застрахованих сервісом за програмою «Корпоративна Плюс», яка передбачає комплексне медичне обслуговування з медикаментозним забезпеченням.

У новому договорі передбачено збільшення страхової суми на забезпечення лікарськими препаратами при лікуванні в умовах стаціонару на 42%.

АСК «ОМЕГА» активно розвиває канал продажів по добровільному медичному страхуванню для корпоративних клієнтів. Крім ВАТ «Полтавський ГЗК», який є одним з найбільших в Україні виробників і експортерів залізорудних окатишів, на сьогоднішній день компанія забезпечує захист по ДМС працівників таких підприємств, як Феррошлях, Феррострой, Ферротранс, ПП «Богатова», ТРК ГЗК, «Єристівський ГЗК »,« Белаз сервіс», «Гормашсервіс», Торговий дім« Комтек »,« Стахановський вагонобудівний завод », ФК« Ворскла »та інші.
 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022