Страхова компанія «Омега» застрахувала по ДМС співробітників ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат»

Страхова компанія «Омега» і ВАТ «Полтавський ГЗК» уклали четвертий за рахунком договір медичного страхування трудового колективу підприємства. Всього страховим захистом будуть забезпечені більше 9 тис. працівників Полтавського ГЗК та членів їх сімей.
Сума страхового покриття за договорами складає понад 135 млн. грн. Дія договору поширюється на всю територію України.
Протягом терміну страхування (1 рік) страхова компанія «Омега» забезпечить застрахованих сервісом за програмою «Корпоративна Плюс», яка передбачає комплексне медичне обслуговування з медикаментозним забезпеченням.

У новому договорі передбачено збільшення страхової суми на забезпечення лікарськими препаратами при лікуванні в умовах стаціонару на 42%.

АСК «Омега» активно розвиває канал продажів по добровільному медичному страхуванню для корпоративних клієнтів. Крім ВАТ «Полтавський ГЗК», який є одним з найбільших в Україні виробників і експортерів залізорудних окатишів, на сьогоднішній день компанія забезпечує захист по ДМС працівників таких підприємств, як Феррошлях, Феррострой, Ферротранс, ПП «Богатова», ТРК ГЗК, «Єристівський ГЗК »,« Белаз сервіс», «Гормашсервіс», Торговий дім« Комтек »,« Стахановський вагонобудівний завод », ФК« Ворскла »та інші.
 

АСК “Омега” отримала акредитацію в посольстві Республіки Польща

03.12.2020

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в сумі 71740,45 грн за полісом ОСЦПВ

24.11.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав страхове відшкодування в сумі 169 113,67 гривень

10.11.2020

АСК «Омега» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

02.11.2020