Страхова компанія «ОМЕГА» застрахувала по ДМС співробітників ПрАТ «Росава»

АСК «ОМЕГА» та ПрАТ «Росава» уклали договір добровільного медичного страхування трудового колективу підприємства. Послуги за договором безперервного страхування здоров'я протягом року зможуть отримувати більше 1000 співробітників підприємства. Росава» такі тривалі партнерські відносини і постійно працюємо над розширенням спектра і поліпшенням якості медичних послуг, що надаються співробітникам підприємства. Нами розширено мережу лікувально-профілактичних закладів та аптек, які обслуговують застрахованих осіб, що дозволить істотно поліпшити систему їх супроводу протягом всього терміну дії договору», – зазначив Віктор Дощинський, начальник управління медичного страхування АСК« ОМЕГА» – «Крім того, зараз ми ведемо переговори про проведення осінньої профілактики простудних захворювань і займаємося питанням доукомплектування аптечок, подарованих нашєю Компанією кожному виробничому цеху і підрозділу підприємства в минулому році», – додав він.
АСК «ОМЕГА» плідно співпрацює з даного виду страхування з компанією «Росава» вже восьмий рік. Цього року значно розширені Програми страхування, збільшені ліміти відповідальності за амбулаторно-поліклінічну допомогу, лікування в умовах стаціонару, виплати по смерті як від нещасного випадку, так і від захворювання. У новий договір включені такі опції, як первинна діагностика доброякісних і злоякісних новоутворень, а також первинні курси лікування даних захворювань.
«Ми дуже цінуємо те, що вдалося налагодити з ПрАТ «Росава» такі тривалі партнерські відносини і постійно працюємо над розширенням спектра і поліпшенням якості медичних послуг, що надаються співробітникам підприємства. Нами розширено мережу лікувально-профілактичних закладів та аптек, які обслуговують застрахованих осіб, що дозволить істотно поліпшити систему їх супроводу протягом всього терміну дії договору», – зазначив Віктор Дощинський, начальник управління медичного страхування АСК« ОМЕГА» – «Крім того, зараз ми ведемо переговори про проведення осінньої профілактики простудних захворювань і займаємося питанням доукомплектування аптечок, подарованих нашєю Компанією кожному виробничому цеху і підрозділу підприємства в минулому році», – додав він.
Відзначимо, що добровільне медичне страхування є одним із пріоритетних напрямків діяльності АСК «ОМЕГА». За цим видом страхування загальна кількість застрахованих осіб досягає 30 тисяч.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022