Страхова компанія «ОМЕГА» застрахувала дітей у пришкільних таборах

АСК «ОМЕГА» до відкриття літнього сезону оздоровлення школярів застрахувала від нещасного випадку 1333 учня і 22 педагога з 16 пришкільних таборів м. Кременчук Полтавської області. Сума відповідальності за договорами страхування від нещасного випадку склала більше 4 млн. грн..
«Діти ведуть активний спосіб життя, пізнають світ і постійно перебувають у русі. Це підвищує загрозу травматизму, особливо в літній період – час активних ігор і відпочинку. На щастя, збиті коліна і розтягування загоюються, переломи зростаються, але все це потребує певних матеріальних витрат. Травмованій дитині потрібна посилена опіка та допомога лікаря – спеціаліста. Саме в цей період мінімізувати витрати на лікування допоможе договір страхування від нещасного випадку. Для кожного батька дитина – це найдорожче у житті, а в нинішній політичній ситуації, особливо в східних регіонах нашої країни батьки і педагоги перебувають у стані підвищеної тривожності. Наше завдання – мінімізувати їх страхи за життя і здоров'я дітей, вселити впевненість у тому, що їх діти знаходяться під надійним захистом нашої страхової компанії», – зазначив директор Придніпровської дирекції АСК «ОМЕГА» Юрій Яковенко. «Ми вже п'ятий рік страхуємо від нещасного випадку школярів, які відпочивають у пришкільних літніх таборах міста Кременчук. І за цей час батьки неодноразово встигли переконатися в тому, що страховка АСК «ОМЕГА» – реальна можливість компенсувати витрати на відновлення здоров'я постраждалого дитини», – додав він.
Слід зазначити, що кількість застрахованих школярів, які відпочивають у пришкільних таборах м. Кременчук, цього року в порівнянні з минулим роком, збільшилася більш, ніж на 30%, а сума відповідальності АСК «ОМЕГА» зросла більш, ніж на 1 млн. грн..

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022