Страхова компанія «ОМЕГА» за перший тиждень липня 2014 року за договорами автострахування виплатила більше 450 тис. грн.

АСК «ОМЕГА» за перший тиждень липня 2014 року тільки за договорами КАСКО та полісами цивільної відповідальності власників ТЗ здійснила виплат на суму понад 450 тис. гривень.
Найбільше відшкодування за цей період становить 80 000 грн., в тому числі за полісом обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів 50 000 грн. і, додатково, за договором добровільного страхування цивільно-правової відповідальності 30 000 грн.. Клієнт Компанії, рухаючись на своєму автомобілі по трасі, під час обгону зачепив автомобіль АUDI, що рухався в попутному напрямку. В результаті автомобіль АUDI злетів у кювет і врізався в дерево.
«На жаль, в наш час доволі часто вартість матеріального збитку постраждалого внаслідок ДТП перевищує ліміт відповідальності за полісом обов'язкової «автоцивілки», що призводить до неможливості повноцінного відновлення його транспортного засобу. Тому всім клієнтам АСК «ОМЕГА», що оформляють поліси ОСЦПВ ВНТС, ми пропонуємо додатково придбати договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності, який за невелику вартість дає можливість істотно збільшити ліміт відповідальності. Багато клієнтів вже встигли відчути переваги такого комплексного страхування відповідальності, а постраждалі в результаті їх дій на дорозі отримали компенсацію матеріального збитку, що значно перевищує ліміт відповідальності, передбачений полісом обов'язкового страхування», – зазначив Максим Мокій, заступник директора зі страхування АСК «ОМЕГА».
Нагадаємо, що за 1 півріччя 2014 року тільки за договорами автострахування спеціалістами управління виплат АСК «ОМЕГА» врегульовано 487 страхових подій на загальну суму більше 5 млн. грн..

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021

Відкрито регіональне представництво АСК “ОМЕГА” в м. Івано-Франківськ

13.05.2021