Страхова компанія «ОМЕГА» виплатила 140 тис. грн. за лікування дітей за договорами туристичного страхування

АСК «ОМЕГА» виплатила останні суми відшкодування за лікування дітей – членів колективу народного танцю з м. Кривий Ріг, виконавши всі свої зобов'язання за договорами страхування у повному обсязі. Виплати проводилися поетапно, в міру надання необхідних документів, що підтверджують виконані лікарями лікувальні заходи. Загальна сума виплат склала 140 тис. грн ..
Нагадаємо, що страхова подія сталася в Болгарії. Дитячий танцювальний колектив з м. Кривий Ріг представляв нашу країну на Міжнародному фольклорному фестивалі «Сонце, радість і краса» в м. Несебрі.
В результаті сильної спеки покриття майданчика для виступу сильно нагрілося, і всі діти отримали опіки стоп різного ступеня. 7 дітей були госпіталізовані і проходили стаціонарне лікування, 15 дітей проходили амбулаторне лікування в готелі, де проживали.
«Раніше, відразу після повідомлення про страхову подію АСК«ОМЕГА» підтвердила свою готовність оплатити необхідне лікування в повному обсязі і оперативно врегулювала надання невідкладної допомоги на суму близько 20 тис. грн.. Після надання болгарською стороною всіх необхідних документів, наша Компанія сплатила страхове відшкодування в сумі ще 120 тис. грн.. Проведені лікувальні заходи були адекватними і ніяких небажаних ускладнень і наслідків у дітей немає, всі вони як і раніше можуть займатися танцями», – прокоментував начальник управління врегулювання Дощинський В.А..

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022