Страхова компанія «ОМЕГА» розширює мережу регіональних підрозділів

Страхова компанія «ОМЕГА» з початку 2015 року відкрила 4 регіональні підрозділи у Дніпропетровській та Полтавській областях, у м. Житомир та Тернопіль. Відкриття офісів Компанії проходить в рамках реалізації програми посилення ринкової позиції Компанії, стратегії планомірного розвитку регіональної мережі, яка передбачає активне розширення всеукраїнської мережі філій та відділень в обласних містах і районних центрах.
В офісах АСК «ОМЕГА» надається весь спектр страхових послуг: від професійної консультації з питань страхування майна, добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО), обов'язкового страхування цивільної відповідальності (ОСЦПВ ВНТС), страхування виїжджаючих за кордон, добровільного медичного страхування, страхування від нещасних випадків , страхування вантажів, будівельно-монтажних ризиків, страхування майна та ін. до надання допомоги при врегулюванні страхових подій.
«Нарощування присутності в регіонах України є однією з найважливіших складових розвитку АСК «ОМЕГА» в найближчій перспективі», – зазначив Віце-президент Компанії Анатолій Литвинов. – «Ми розуміємо, що органічний розвиток Компанії за рахунок власної мережі – достатньо складний шлях, однак він стратегічно виправданий: нові підрозділи створюються на базі єдиної бізнес – моделі, що вже довела свою ефективність, і інтегруються в загальну систему, забезпечуючи єдині високі стандарти обслуговування клієнтів незалежно від місця їх перебування».
Таким чином, станом на 04.01.2015 року регіональна мережа АСК «ОМЕГА» налічує 37 обласних управлінь та районних відділів по всій території України. Планується, що до кінця 2015 року їх кількість зросте до п'ятидесяти.

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 170 000 гривень

28.10.2020

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020