Страхова компанія «ОМЕГА» розширює мережу регіональних підрозділів

Страхова компанія «ОМЕГА» з початку 2015 року відкрила 4 регіональні підрозділи у Дніпропетровській та Полтавській областях, у м. Житомир та Тернопіль. Відкриття офісів Компанії проходить в рамках реалізації програми посилення ринкової позиції Компанії, стратегії планомірного розвитку регіональної мережі, яка передбачає активне розширення всеукраїнської мережі філій та відділень в обласних містах і районних центрах.
В офісах АСК «ОМЕГА» надається весь спектр страхових послуг: від професійної консультації з питань страхування майна, добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО), обов'язкового страхування цивільної відповідальності (ОСЦПВ ВНТС), страхування виїжджаючих за кордон, добровільного медичного страхування, страхування від нещасних випадків , страхування вантажів, будівельно-монтажних ризиків, страхування майна та ін. до надання допомоги при врегулюванні страхових подій.
«Нарощування присутності в регіонах України є однією з найважливіших складових розвитку АСК «ОМЕГА» в найближчій перспективі», – зазначив Віце-президент Компанії Анатолій Литвинов. – «Ми розуміємо, що органічний розвиток Компанії за рахунок власної мережі – достатньо складний шлях, однак він стратегічно виправданий: нові підрозділи створюються на базі єдиної бізнес – моделі, що вже довела свою ефективність, і інтегруються в загальну систему, забезпечуючи єдині високі стандарти обслуговування клієнтів незалежно від місця їх перебування».
Таким чином, станом на 04.01.2015 року регіональна мережа АСК «ОМЕГА» налічує 37 обласних управлінь та районних відділів по всій території України. Планується, що до кінця 2015 року їх кількість зросте до п'ятидесяти.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022