Страхова компанія «Омега» провела семінар у Полтаві

29 – 31 липня АСК «Омега» провела в м.Полтаві триденний семінар для керівників регіональних підрозділів компанії.
Спільно з менеджментом компанії керівники регіональних підрозділів АСК «Омега» проаналізували результати роботи компанії в другому кварталі 2011 року, обговорили основні напрямки стратегічного розвитку на друге півріччя, розглянули проблеми, які виникають у роботі підрозділів, визначили шляхи їх вирішення.
У числі основних завдань семінару було ознайомлення фахівців компанії з питаннями пов'язаними з аналізом діяльності регіональних підрозділів з розвитку ринкових продажів, особливостями страхування наземного транспорту, врегулюванням страхових випадків, актуальними аспектами юридичного захисту інтересів компанії. В рамках семінару відбувся круглий стіл «Система організації роботи підрозділу, шляхи та перспективи розвитку».
Крім того, відбулося нагородження керівників регіональних підрозділів, які продемонстрували найвищі результати по збору страхових премій в першому півріччі. Переможцями були названі Придніпровська регіональна дирекція, Севастопольське управління та Київська регіональна дирекція. За свої досягнення керівники цих підрозділів були відзначені почесними грамотами та цінними подарунками.
У програму семінару увійшла екскурсія по Полтаві з відвідуванням історичних та пам'ятних місць обласного центру. Семінар був підготовлений і проведений без залучення зовнішніх фахівців, силами співробітників компанії.

АСК “ОМЕГА” забезпечує стабільні виплати по ОСАГО в умовах карантину

19.05.2020

Чому у ДТП з пішоходом зазвичай винен водій?

08.05.2020

За 1 квартал 2020 року АСК “Омега” виплатила страхових відшкодувань на суму більше 10 млн. грн.

01.04.2020

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019