Страхова компанія «ОМЕГА» провела семінар керівників регіональних підрозділів на Шацьких озерах.

     АСК «ОМЕГА» провела у Волинській області триденний семінар керівників регіональних підрозділів Компанії. Семінар був організований на базі відпочинку, розташованій на мальовничому березі озера Світязь.
     У перший день роботи всі керівники регіональних підрозділів спільно з керівництвом АСК «ОМЕГА» стали активними учасниками тренінгу командоутворення, спрямованого на формування ефективної взаємодії людей в команді через розвиток навичок групової роботи, створення позитивного соціального оточення, що дозволяє членам команди реалізовувати їх потенціал відповідно до  існуючих стратегічних цілей Компанії.
     «В умовах жорсткої конкуренції запорукою успішного бізнесу стає команда професіоналів. Саме команда здатна ефективно, якісно і в найкоротші терміни вирішувати поставлені перед нею завдання. Тому керівнику кожного рівня необхідно вміння формувати у співробітників навички командної взаємодії, розподіляти ролі і делегувати повноваження, створювати комфортний емоційний клімат в колективі», – зазначив Віце – президент компанії Анатолій Літвінов. – «Крім того, подібні тренінги надають можливість за допомогою інтерактивних методик розкрити та посилити лідерський потенціал співробітників, підвищити їх лояльність один до одного і до Компанії».
     Під час семінару також були підведені підсумки роботи Компанії за перше півріччя 2015 року, відбулося нагородження керівників регіональних підрозділів, що продемонстрували найвищі результати по збору страхових премій в цей період. Переможцями були названі Придніпровська дирекція, Сумське управління, Київська дирекція.
     Слід зазначити, що погода в ці дні дозволила учасникам семінару не тільки насолодитися красою природи Шацьких озер, а й скупатися в озері Світязь.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022