Страхова компанія «ОМЕГА» здійснила виплату у розмірі більше 270 тис. грн. за спалений автомобіль

АСК «Омега» виплатила власникові автомобіля Honda Pilot відшкодування в розмірі 270 113, 34 грн.. Страхова подія відбулася в м. Кременчук. Зловмисник скоїв підпал транспортного засобу, що перебував на автостоянці. В результаті автомобілю було завдано тотальні пошкодження, в наслідок яких автомобіль не підлягав відновленню. Слід зауважити, що господар транспортного засобу при подачі заяви в міліцію вказав на особу, яку він підозрював у підпалі. У ході проведеного слідства співробітникам органів МВС вдалося зібрати докази вини саме цієї людини. Винний був засуджений і в даний час відбуває покарання.
«Ми завжди готові виплачувати страхові відшкодування добросовісним клієнтам. Наші договори КАСКО не мають «прихованих нюансів», що дають можливість відмовляти у виплаті в більшості випадків, а співробітники Компанії при укладанні договорів роз'яснюють клієнтам порядок дій при страховому випадку. Бути гранично коректними і відкритими з клієнтами – така політика Компанії», – сказав Сергій Тарасенко, Президент АСК« ОМЕГА». – «За 1 півріччя 2014 року лише за договорами автострахування врегульовано 487 страхових подій, виплачено по них більше 5 млн.грн.. Однак бувають випадки, коли несумлінне ставлення до взятих на себе зобов'язань з боку клієнта стає причиною відмови у виплаті. Так, днями я підписав відмову на суму понад 110 000 грн. власнику автотранспортного засобу, який прострочив черговий платіж за договором КАСКО більш, ніж на 2 місяці і здійснив оплату вже після великої дорожньо – транспортної пригоди. Клієнти повинні розуміти, що відносини зі страховою компанією повинні бути чесними з обох сторін», – додав він.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020

Фахівці страхової компанії “ОМЕГА” розробили і успішно впровадили продукт з комплексного страхування подорожуючих Україною.

19.06.2020

АСК “ОМЕГА” забезпечує стабільні виплати по ОСАГО в умовах карантину

19.05.2020