Страхова компанія «ОМЕГА» названа переможцем номінації «Високий рівень платоспроможності»

АСК «ОМЕГА» була оголошена переможцем рейтингу в номінації «Високий рівень платоспроможності» Національне премії Insurance Top.

Вручення рейтингового відзнаки і диплома відбулося на урочистих зборах учасників страхового ринку України з нагоди підведення підсумків діяльності за 2010 рік. Захід був організовано найавторитетнішим українським інформаційно-аналітичним виданням у галузі страхування – журналом Insurance TOP. Нагороду Президенту АСК «ОМЕГА» Сергію Тарасенку вручив Олександр Зальотов, головний редактор Insurance Top.

Лідером рейтингу номінації «Високий рівень платоспроможності» компанія названа завдяки абсолютним показникам, які грунтуються на офіційній звітності. За підсумками 2010 року АСК «ОМЕГА» увійшла в ТОП-18 компаній з зібраних премій. За розміром активів і власного капіталу компанія посіла 4 місце, за розміром гарантійного фонду-2 місце. Коефіцієнт покриття ліквідними активами зобов'язань компанії становить 233%, що більш ніж вдвічі перекриває зобов'язання АСК «ОМЕГА», гарантуєчи її високу платоспроможність.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022