Страхова компанія «Омега» названа переможцем номінації «Високий рівень платоспроможності»

АСК «Омега» була оголошена переможцем рейтингу в номінації «Високий рівень платоспроможності» Національне премії Insurance Top.

Вручення рейтингового відзнаки і диплома відбулося на урочистих зборах учасників страхового ринку України з нагоди підведення підсумків діяльності за 2010 рік. Захід був організовано найавторитетнішим українським інформаційно-аналітичним виданням у галузі страхування – журналом Insurance TOP. Нагороду Президенту АСК «Омега» Сергію Тарасенку вручив Олександр Зальотов, головний редактор Insurance Top.

Лідером рейтингу номінації «Високий рівень платоспроможності» компанія названа завдяки абсолютним показникам, які грунтуються на офіційній звітності. За підсумками 2010 року АСК «Омега» увійшла в ТОП-18 компаній з зібраних премій. За розміром активів і власного капіталу компанія посіла 4 місце, за розміром гарантійного фонду-2 місце. Коефіцієнт покриття ліквідними активами зобов'язань компанії становить 233%, що більш ніж вдвічі перекриває зобов'язання АСК «Омега», гарантуєчи її високу платоспроможність.

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021

Відкрито регіональне представництво АСК “ОМЕГА” в м. Івано-Франківськ

13.05.2021