СК «ОМЕГА» застрахувала товар в обороті ЗАТ «Карло Пазоліні Трейдінг»

Страхова компанія «ОМЕГА» застрахувала товар, який знаходиться в обороті ЗАТ «Карло Пазоліні Трейдінг». Страхова сума за договором складає 37 млн. 729 тис. грн. Товар зберігається на 8 складах в Києві, Дніпропетровську та Одесі.
Договір страхування був укладений в результаті вдало проведених переговорів і ретельної експертизи об'єкту андерайтерами і фахівцями СК «ОМЕГА».
Договором покриваються наступні ризики: вогонь, стихійні явища, вибух, витікання рідини, протиправні дії третіх осіб, падіння пілотованих літальних апаратів та їх уламків. 
Carlo Pazolini – одна з лідируючих компаній у виробництві та продажі взуття класу medium і medium – high . Компанія володіє торговими марками Carlo Pazolini(R), Carlo Pazolini Couture(R), Adami(R) і має виробничі підприємства в Італії, Іспанії, Росії і на території Китаю, активно розвиває власну роздрібну мережу фірмових магазинів.
СК "ОМЕГА" створена в 1994 році.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті "Відкрите страхування" і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022