СК «ОМЕГА» застрахувала товар на складі ТзОВ «ТИКАФЕРЛЮКС-Н»

Страхова компанія «ОМЕГА» застрахувала товар, який знаходиться на складі ТзОВ «Тикаферлюкс-Н». Компанія спеціалізується на пошитті одягу з хутра.
Договір страхування був укладений Івано-Франківським обласним управлінням в результаті вдало проведених переговорів і ретельної експертизи об'єкту андеррайтерами та фахівцями СК «ОМЕГА».
Договором покриваються наступні ризики: вогонь, стихійні явища, вибух, витікання рідини, протиправні дії третіх осіб, падіння пілотованих літальних апаратів та їх уламків. 
ТзОВ «Тикаферлюкс-Н» є спільним українсько-нідерландським підприємством і спеціалізується на виготовленні виробів з хутра. Підприємство успішно конкурує на світовому ринку, а завдяки міжурядовому українсько – російському договору має особливі переваги на ринку Росії.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія входить в 20-ку лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування», є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022