СК «Омега» застрахувала майно ТОВ «Паритет-сервіс»

Страхова компанія «Омега» застрахувала майно ТОВ «Паритет-сервіс» на суму більше 17 мільйонів гривень.
Згідно з угодою, застрахованим є товар в обороті, а саме – дитячі іграшки, що зберігаються на складі.
Договором покриваються наступні ризики: вибух, вогонь, стихійні явища, витікання рідини, протиправні дії третіх осіб і падіння пілотованих літальних апаратів.
ТОВ "Паритет-сервіс" вітчизняний виробник іграшок та ексклюзивний представник на території України провідних західних і вітчизняних виробників товарів для розвитку дітей.
Клієнтами СК «Омега» на сьогоднішній день є провідні підприємства і організації України, серед яких ТОВ «Агрохолдинг», компанія KM Secure Corp., ТОВ «ТІКАФЕРЛЮКС-Н», ЗАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», ЗАТ «Карло Пазоліні Трейдінг», ЗАТ «Авіакомпанія «АероСвит», ВАТ «Полтавський ГЗК», ХК «АвтоКрАЗ», АТ «Банк «Фінанси і Кредит » та інші.
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових об'єднань, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул та ін..

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020