СК «Омега» застрахувала майно ТОВ «Паритет-сервіс»

Страхова компанія «Омега» застрахувала майно ТОВ «Паритет-сервіс» на суму більше 17 мільйонів гривень.
Згідно з угодою, застрахованим є товар в обороті, а саме – дитячі іграшки, що зберігаються на складі.
Договором покриваються наступні ризики: вибух, вогонь, стихійні явища, витікання рідини, протиправні дії третіх осіб і падіння пілотованих літальних апаратів.
ТОВ "Паритет-сервіс" вітчизняний виробник іграшок та ексклюзивний представник на території України провідних західних і вітчизняних виробників товарів для розвитку дітей.
Клієнтами СК «Омега» на сьогоднішній день є провідні підприємства і організації України, серед яких ТОВ «Агрохолдинг», компанія KM Secure Corp., ТОВ «ТІКАФЕРЛЮКС-Н», ЗАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», ЗАТ «Карло Пазоліні Трейдінг», ЗАТ «Авіакомпанія «АероСвит», ВАТ «Полтавський ГЗК», ХК «АвтоКрАЗ», АТ «Банк «Фінанси і Кредит » та інші.
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових об'єднань, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул та ін..

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022