СК «Омега» застрахувала майно ТОВ «Дніпро мотор»

Страхова компанія «Омега» застрахувала майно ТОВ СП «Дніпро Мотор». Страхова сума за договором склала майже 5 мільйонів гривень.
ТОВ «Дніпро Мотор» займається посередницькою діяльністю. Згідно з угодою, застрахованим майном є товар в обороті, а саме: автошини, газонокосарки, електрогенератори, двигуни для моторних човнів та ін.
Договором покриваються наступні ризики: вогонь, вибух, стихійні явища, протиправні дії третіх осіб, витікання рідини, аварія, падіння пілотованих літальних апаратів, їх частин або багажу.
Договір страхування був підписаний в результаті вдало проведених переговорів і після ретельної андерайтерської експертизи майна.
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових об’єднань, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул і ін..

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022