СК «ОМЕГА» застрахувала екіпаж та відповідальність авіакомпанії «ЗЕТ-АЕРО»

Страхова компанія «ОМЕГА» уклала ряд договорів страхування з ТОВ «Авіакомпанія «ЗЕТ-АЕРО».
Зокрема, укладений договір обов'язкового страхування членів екіпажу повітряного судна та іншого авіаперсоналу компанії. Страхова сума склала 100 тис. грн. на кожну застраховану особу.
Згідно з угодою, члени екіпажу повітряного судна та інший авіаційний персонал є застрахованими під час виконання ними службових обов'язків.
Також укладений договір обов'язкового страхування відповідальності ТОВ «Авіакомпанія «ЗЕТ-АЕРО» за можливий збиток, який може бути завданий в результаті експлуатації судна третім особам, пасажирам, багажу, пошті і вантажам.
Загальна страхова сума за цим договором склала майже 2 млн. грн.
З початку 2010 року СК «ОМЕГА» виплатила більше 11 мільйонів гривень страхових відшкодувань, а в 2009 році компанія відшкодувала збитків на суму 33 мільйони 129 тисяч гривень.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022