СК «Омега» застрахувала більше 4 тисяч працівників «Стаханівського вагонобудівного заводу»

Страхова компанія «Омега» на початку жовтня 2010 року переуклала ряд договорів добровільно медичного страхування (ДМС) з крупним підприємством ВАТ «Стаханівський вагонобудівний завод».
Програми ДМС для працівників підприємства покривають такі ризики, як гострі захворювання, загострення і ускладнення хронічних захворювань, а також нещасні випадки, які вимагають надання медичної допомоги. Передбачають оплату і організацію надання невідкладної допомоги, амбулаторно-поліклінічної допомоги, лікування в умовах стаціонару денного або звичайного, забезпечення лікарськими препаратами та предметами медичного призначення.
Відповідно до умов договорів застраховані особи будуть обслуговуватися як у державних, так і в приватних Лікувально-профілактичних закладах м. Стаханова, отримувати необхідні для лікування медикаменти в аптеках міста, крім цього, при необхідності проходити обстеження і лікування в ЛПЗ м. Києва.
У рамках акції, яку проводить СК «Омега» тепер протягом 3-х місяців не тільки співробітники заводу, але їх цілі сім'ї будуть отримувати страховий захист від Компанії. При цьому вартість страхового поліса така ж, як і для працівників «СВЗ». Для надання медичної допомоги дітям і жінкам укладені договори з дитячими Лікувально-профілактичними установами, пологовим будинком і жіночою консультацією.
Нагадаємо, що більше 30 тисяч працівників найбільших підприємств України отримали страховий захист за умовами договорів добровільно медичного страхування (ДМС) від СК «Омега» у III-му кварталі 2010 року.
Довідка
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top" за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку, в ТОП-10 найприбутковіших страхових компаній України згідно з даними агентства "Експерт-Рейтинг", яке представляє щорічний рейтинг стійкості страхових компаній.

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021

Відкрито регіональне представництво АСК “ОМЕГА” в м. Івано-Франківськ

13.05.2021