СК «ОМЕГА» застрахувала 8-тисячний колектив «Полтавського ГЗК»

Страхова компанія «ОМЕГА» і ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» уклали третій за рахунком договір медичного страхування трудового колективу підприємства.
Згідно з угодою, медичну страховку співробітники «Полтавського ГЗК» отримуватимуть за програмою «Корпоративна+». Страхова сума на кожного застрахованого складає 15 тисяч гривень.
За словами начальника управління медичного страхування СК «ОМЕГА» Владислава Ярчевського, 2009 рік став випробуванням для компаній тих, що пропонують послуги ДМС.
«Зростання кількості інфекційних захворювань, карантинні заходи, пов'язані з епідемією грипу, одночасне збільшення вартості лікарських препаратів і медичних послуг – все це стало випробуванням на міцність і для нашої компанії. Але СК «ОМЕГА» чітко і в повному об'ємі виконала свої зобов'язання перед підприємством і всі члени колективу вчасно отримували медичну допомогу і лікарські препарати», – розповів він.
Ярчевський також відзначив, що останнім часом спостерігається збільшення попиту на ДМС. «Це пов'язано із зростанням вартості лікарських препаратів і медичної допомоги. Люди, бажаючи скоротити власні витрати, прагнуть перекласти їх на страхову компанію», – додав він.
ВАТ «Полтавський ГЗК» – один з найбільших в Україні виробників і експортерів залізорудних окатишів, що використовуються в чорній металургії і виробництві стали. Комбінат в даний час розробляє два родовища залізняку. Основним акціонером підприємств є компанія «Феррекспо».
На даний момент СК «ОМЕГА» вже забезпечує медичний захист колективів ХК «АвтоКРаЗ», ВАТ «Росава», ВАТ «Киевмедпрепарат», «Полтавського Університету споживчої кооперації України», «Полтавської Державної Аграрної Академії», Виконкому Жовтневого району м. Полтави та інших підприємств.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022