СК «ОМЕГА» уклала ряд договорів, що встановлюють відповідальність в розмірі більше 630 мільйонів гривень

Новими клієнтами СК «ОМЕГА» стали досить великі і солідні підприємства, а також організації, які працюють в різних сферах бізнесу:
ЗАТ «Житомирські ласощі»
KM SCURE Corp.
ТОВ «Зет-АЕРО»
ТОВ «Аврора-фрут»
ТОВ «Верона»
ЗАТ «Херсонський завод гумотехнічних виробів»
ТОВ «Континент» та інші.
Під час укладання договорів страхування, компанія брала до уваги всі побажання клієнтів, враховуючи при цьому, взаємовигідні умови обох сторін. Таким чином, була прийнята відповідальність за договорами страхування більш ніж на 630 мільйонів гривень.

Також була проведена робота щодо пролонгації договорів страхування з такими підприємствами як: ВАТ «Гемопласт», ТОВ «Торговий дім заводу« Прогрес », ВАТ« Галичфарм », ТОВ« Агрохолдинг », АТ« Банк «Фінанси та Кредит», ВАТ «Полтавський гірничо -збагачувальний комбінат », ВАТ« Кременчукм'ясо », ВАТ« Краз », БФ« Київська міжнародна школа », ЗАТ« Авіакомпанія «АероСвіт» та іншими. Була прийнята відповідальність за договорами страхування більш ніж на 7 мільярдів гривень.
  
Підписання нових договорів та пролонгація договорів подальшого ведення своїх клієнтів говорить про те, що компанія має і довіру, і повагу збоку своїх клієнтів.
Довідка
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «ОМЕГА» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія бере активну участь у розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових об'єднань, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул і інші.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022