СК «Омега» уклала ряд договорів добровільного медичного страхування

Страхова компанія «Омега» з початку року уклала ряд договорів добровільно медичного страхування (ДМС).
Зокрема, підписані договори ДМС з Полтавським Університетом споживчої кооперації України, з Полтавською Державною Аграрною Академією і з Виконкомом Жовтневого району м. Полтави.
«Для нашої компанії розвиток такого виду страхування як ДМС є одним з пріоритетних напрямків в 2010 році, – розповідає віце-президент СК «Омега» Анатолій Літвінов, –   Причому як на рівні розвитку і диверсифікації обслуговування корпоративних клієнтів, так і на рівні соціальних програм для студентів, держслужбовців та інших малозабезпечених верств населення. Тому фахівці нашої компанії постійно працюють над покращенням якості послуг, що надаються, і над розширенням асортименту страхових продуктів».
На сьогоднішній день послугами СК «Омега» по ДМС користуються: «Полтавський ГЗК» – застраховано 8500 чоловік; «АвтоКРаЗ» – 6000 чоловік; «Росава» – 6000 чоловік; «Киевмедпрепарат» – 1000 чоловік; «Стахановський вагонобудівний завод» – 5600 чоловік.
У 2009 році СК «Омега» виплатила за договорами ДМС і страхування здоров'я на випадок хвороби понад 2,5 мільйони гривень страхових відшкодувань.
СК «Омега» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022

З Новим Роком!

24.12.2021