СК «Омега» уклала ряд договорів добровільного медичного страхування

Страхова компанія «Омега» з початку року уклала ряд договорів добровільно медичного страхування (ДМС).
Зокрема, підписані договори ДМС з Полтавським Університетом споживчої кооперації України, з Полтавською Державною Аграрною Академією і з Виконкомом Жовтневого району м. Полтави.
«Для нашої компанії розвиток такого виду страхування як ДМС є одним з пріоритетних напрямків в 2010 році, – розповідає віце-президент СК «Омега» Анатолій Літвінов, –   Причому як на рівні розвитку і диверсифікації обслуговування корпоративних клієнтів, так і на рівні соціальних програм для студентів, держслужбовців та інших малозабезпечених верств населення. Тому фахівці нашої компанії постійно працюють над покращенням якості послуг, що надаються, і над розширенням асортименту страхових продуктів».
На сьогоднішній день послугами СК «Омега» по ДМС користуються: «Полтавський ГЗК» – застраховано 8500 чоловік; «АвтоКРаЗ» – 6000 чоловік; «Росава» – 6000 чоловік; «Киевмедпрепарат» – 1000 чоловік; «Стахановський вагонобудівний завод» – 5600 чоловік.
У 2009 році СК «Омега» виплатила за договорами ДМС і страхування здоров'я на випадок хвороби понад 2,5 мільйони гривень страхових відшкодувань.
СК «Омега» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020