СК «ОМЕГА» за три тижні березня виплатила більше 2 мільйонів гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «ОМЕГА» за три тижні березня виплатила 2 мільйони 21 тисячу гривень страхових відшкодувань за договорами КАСКО і ЦВ.
Зокрема, за договорами КАСКО було виплачено 1 мільйон 754 тисячі гривень по 199 страховим випадкам. В тому числі було зроблено декілька великих виплат.
Так, в м. Луганськ власник автомобіля KIA Sorento отримав відшкодування у розмірі 66,4 тисячі гривень. Страхова подія наступила в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом. Водій не справився з управлінням, внаслідок чого автомобіль виїхав за межі дороги і зіткнувся з іншим авто.
56,5 тисяч гривень було виплачено власникові Mazda 3. Автомобіль був пошкоджений в результаті з'їзду в кювет. ДТП відбулося з вини водія, який не справився з управлінням.
За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів з початку березня СК «ОМЕГА» виплатила 266 тисяч 885 гривень страхових відшкодувань по 32 страховим випадкам.
З початку року СК «ОМЕГА» виплатила майже 7 мільйонів гривень страхових відшкодувань. У 2009 році компанія виплатила 33 мільйони 129 тисяч гривень страхових відшкодувань, більша частина з яких була зроблена за договорами страхування КАСКО.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022