СК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування за договором НВ сім’ї загиблого гірника на шахті ім. Кірова

Страхова компанія «ОМЕГА» виплатила 34 тисячі 611 гривень страхового відшкодування за договором добровільного страхування від нещасного випадку сім'ї загиблого гірника на шахті ім. С.М.Кірова.
Відповідно до умов договору страхування випадок був визнаний експертною комісією страховим, визначена сума страхового відшкодування.
Нещасний випадок стався 23 серпня 2009 року в результаті аварії на шахті.
Причиною аварії і групового нещасного випадку став вибух метаноповітряної суміші, до такого остаточного висновку прийшла комісія спеціального розслідування.
В результаті аварії на шахті ім. Кірова загинули 8 гірників, в числі яких і клієнт СК «ОМЕГА». Госпіталізовано було з травмами і отруєнням метановим і чадним газом 19 гірників.
Згідно висновків комісії, вибух відбувся на з'єднанні вентиляційного штреку. У свою чергу, причиною утворення метаноповітряної суміші вибухонебезпечної концентрації стало виділення метану з голої поверхні розрізної печі і вентиляційного штреку 1-ої східної лави пласта h10в.
Згідно висновків комісії, причиною загоряння метаноповітряної суміші стало електричне іскріння контактних груп повітряних контакторів при проведенні ремонтних робіт пускача під напругою з відкритою кришкою апаратного відділення.
Причиною ж групового нещасного випадку стало знаходження людей в зоні вражаючих чинників вибуху метаноповітряної суміші, наголошується у висновках комісії.
В результаті всесторонньої перевірки стану охорони праці на шахті ім. Кірова в період з 24 серпня по 3 вересня 2009 року інспекторами Держгорпромнадзору було виявлено 128 порушень правил безпеки у вугільних шахтах. За допущені порушення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів притягнуто 9 працівників шахти, зокрема 8 інженерно-технічних працівників.
За останні десять років в Україні сталося більше 10 масштабних аварій на шахтах, в результаті яких загинуло понад 500 людей.
СК «ОМЕГА» з початку року виплатила більше 20 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022