СК «ОМЕГА» виплатила майже 100 тисяч гривень власникові Toyota Land Cruiser

Страхова компанія «ОМЕГА» виплатила 99,3 тисячі гривень страхового відшкодування за пошкоджений автомобіль Toyota Land Cruiser.
Автомобіль був застрахований за договором КАСКО.
Страхова подія наступила в результаті нанесення пошкоджень автомобілю. Власник Toyota Land Cruiser припаркував авто увечері біля свого будинку. Вранці, збираючись виїжджати на роботу, він виявив, що транспортному засобу вночі були нанесені серйозні пошкодження. В результаті проведеного розслідування було встановлено, що невідомий виконуючи розворот на своєму авто в’їхав у припаркований автомобіль клієнта СК «ОМЕГА», після чого зник з місця події.
СК «ОМЕГА» закликає власників транспортних засобів бути обережними і не залишати свої автомобілі без нагляду на тривалий час.
«Щоб уникнути таких неприємних випадків, краще всього ставити свій автомобіль на автостоянку, що охороняється, або в гараж, адже наявність сигналізації ще не гарантує вам збереження авто. В той же час, якісна страховка дозволить вам уникнути непередбачених витрат і відшкодувати збитки» – відзначив президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко. 
З початку року СК «ОМЕГА» виплатила більше 15 мільйонів гривень страхових відшкодувань. У 2009 році компанія виплатила більше 33 мільйонів гривень.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «ОМЕГА» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових об'єднань, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул та ін..

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022