СК «ОМЕГА» виплатила більше 300 тисяч гривень за договором перестрахування

Страхова компанія «ОМЕГА» виплатила 304 тисячі 760 гривень перестраховочного відшкодування за вертоліт, що зазнав катастрофи.
Вертоліт був орендований Туреччиною в України для гасіння пожежі.
Відшкодування виплачено українській страховій компанії, яка перестраховувала в СК «ОМЕГА» прийняті на себе ризики.
«Виплата була зроблена в повному об'ємі і в терміни, обумовлені в договорі, що підтверджує надійність АСК «ОМЕГА» як партнера з перестрахування, – відзначив начальник управління перестрахування СК «ОМЕГА» Сергій Готко.
18 червня 2009 року в Туреччині розбився вертоліт пожежної служби з трьома членами екіпажу і двома пасажирами на борту. Екіпаж складався з громадян України. В результаті аварії загинули дві людини.
Аварія відбулася в турецькій провінції Айдин на захід від Анталії. Пожежний вертоліт в ході гасіння лісової пожежі впав у водосховище під час забору води.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022