СК «Омега» виплатила більше 300 тисяч гривень за договором перестрахування

Страхова компанія «Омега» виплатила 304 тисячі 760 гривень перестраховочного відшкодування за вертоліт, що зазнав катастрофи.
Вертоліт був орендований Туреччиною в України для гасіння пожежі.
Відшкодування виплачено українській страховій компанії, яка перестраховувала в СК «Омега» прийняті на себе ризики.
«Виплата була зроблена в повному об'ємі і в терміни, обумовлені в договорі, що підтверджує надійність АСК «Омега» як партнера з перестрахування, – відзначив начальник управління перестрахування СК «Омега» Сергій Готко.
18 червня 2009 року в Туреччині розбився вертоліт пожежної служби з трьома членами екіпажу і двома пасажирами на борту. Екіпаж складався з громадян України. В результаті аварії загинули дві людини.
Аварія відбулася в турецькій провінції Айдин на захід від Анталії. Пожежний вертоліт в ході гасіння лісової пожежі впав у водосховище під час забору води.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021

Відкрито регіональне представництво АСК “ОМЕГА” в м. Івано-Франківськ

13.05.2021