СК «Омега» виплатила більше 150 тисяч гривень за договором НВ сім’ї загиблого в ДТП

Страхова компанія «Омега» виплатила 153 тис. грн. страхового відшкодування за договором добровільного страхування від нещасного випадку родині загиблого.
Відповідно до умов договору страхування випадок був визнаний експертною комісією страховим. Нещасний випадок стався в м. Нетішин (Рівненська обл.).
У результаті проведеного розслідування було встановлено, що власник автомобіля використовував правильні дії за кермом і не допустив лобового зіткнення на зустрічній смузі, щоб не постраждали невинні люди. Він направив свій автомобіль у стовп, після чого й сталася трагедія.
З початку 2010 року СК «Омега» виплатила своїм клієнтам понад 21 мільйони гривень страхових відшкодувань.
Довідка
СК "Омега" створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022