СК «Омега» виплатила 85 тисяч гривень по договору НВ

Страхова компанія «Омега» виплатила 85 тисяч гривень страхового відшкодування по договору страхування від нещасних випадків.
Страхова подія відбулася в м. Харків. Клієнт компанії загинув в результаті ДТП.
Аварія відбулася в результаті зіткнення з іншим авто. Водій автомобіля, з яким відбулося зіткнення, не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну смугу, де і врізався в автомобіль клієнта СК «Омега». При зіткненні удар був достатньо сильним, внаслідок чого загиблий отримав травми, не сумісні з життям.
Відповідно до умов договору страхування випадок був визнаний експертною комісією страховим, визначена сума страхового відшкодування.
Виплата по даному страховому випадку була проведена на банк в рахунок погашення заборгованості, оскільки загиблий був клієнтом банку за договором іпотечного кредитування.
Всього з початку 2009 року СК «Омега» виплатила більше 16 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
СК “Омега” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України. Темп зростання збору страхових премій в 1 кварталі 2009 року склав 211,22%. По даному показнику СК «Омега» зайняла 3 місце в рейтингу.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проєкте «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020