СК «ОМЕГА» виплатила 670 тис. грн. за договорами автострахування за першу декаду січня

Страхова компанія «ОМЕГА» виплатила 670 тис. грн. за договорами автострахування за перші 10 робочих днів 2011 року.

Про це повідомив начальник Управління виплат Анатолій Ясинський. За словами пана Ясинського, більша частина страхових випадків на транспорті відбувається внаслідок того, що водії не дотримуються правил водіння в зимовий період.

Наприклад, дорожньо-транспортна пригода з автомобілем MAZDA CX-7 відбулося в той час, коли авто рухалося з гори під час сильної ожеледі. При екстреному гальмуванні машину розвернуло, водій не зміг впоратися з керуванням, у результаті чого сталося зіткнення з автобусною зупинкою. Страхова компанія «ОМЕГА» здійснила виплату страхового відшкодування власникові застрахованого автомобіля в розмірі майже 96 тис. грн.

Інший страховий випадок стався з автомобілем NISSAN TIIDA. Транспортний засіб було припарковано на узбіччі, коли BMW 7,що  рухався по дорозі, скоїв зіткнення з застрахованим автомобілем, а також пошкодив ще одне авто, що стояло поблизу. Слід зазначити, що винуватець ДТП управляв автомобілем на обледенілій дорозі з перевищенням швидкості. СК «ОМЕГА» виплатила за пошкоджений автомобіль страхове відшкодування в розмірі 71 тис. грн. за договором КАСКО.

«Зимовий час – особливо небезпечний для автомобілістів, з настанням зими збільшується кількість ДТП на дорогах. І часто це не випадкові події. Це наслідок того, що водії не дотримуються правил водіння в цей час, не враховують особливості зимової дороги, зміни погодних умов. Потрібно пам'ятати, що неакуратність і неуважність на дорозі в зимовий період може призвести до створення аварійної ситуації »- сказав Анатолій Ясинський.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022