СК «Омега» виплатила 49 тис. грн. за договором КАСКО

 
Страхова компанія «Омега» виплатила 49 тисячі гривень страхового відшкодування за договором КАСКО.
Страхова подія відбулася в м. Дніпропетровськ. Під час руху по трасі у клієнта СК «Омега» відбувся конфлікт з іншим учасником руху. В результаті, автомобіль BMW 740, що належить клієнтові, був обстріляний з вогнепальної зброї. Нажаль, водій обстріляного автомобіля загинув. Відповідно до умов договору страхування випадок був визнаний експертною комісією страховим, визначена сума страхового відшкодування. Виплата була зроблена дружині загиблого.
Всього з початку 2009 року СК «Омега» виплатила більше 19 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.
Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022

З Новим Роком!

24.12.2021