СК «ОМЕГА» виплатила 184 тис. грн. по трьом договорам КАСКО

По трьом договорам страхування КАСКО страхова компанія «ОМЕГА» виплатила 184 тисячі гривень страхових відшкодувань.
Страхові події відбулися в м. Києві та в м. Запоріжжя. Відповідно до умов договорів страхування випадки були визнані експертною комісією страховими, визначені суми страхових відшкодувань.
65 тисяч 432 гривні були виплачені за розбитий Chevrolet Lacetti. Автомобіль отримав тотальні пошкодження при зіткненні з КРАЗом. ДТП відбулося з вини водія КРАЗа. Водій Chevrolet помер на місці події. Відшкодування було виплачене сім'ї загиблого.
67 тисяч гривень компанія виплатила за пошкоджений Mitsubishi Pajero, який зіткнувся з іншим транспортним засобом. Автомобіль отримав конструктивні пошкодження. На щастя, обійшлося без жертв.
Аварія відбулася з вини клієнта СК «ОМЕГА», тому власникові авто, з яким відбулося зіткнення, також буде виплачено відшкодування за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників ТЗ. Сума відшкодування – 24 тисячі 990 гривень
52 тисячі 118 гривень було виплачено власникові KIA CEED. ДТП відбулося в результаті зіткнення двох ТЗ. Автомобіль також отримав конструктивні пошкодження. Жертв немає.
Всього з початку 2009 року СК «ОМЕГА» виплатила більше 14 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проєкте «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022