СК «Омега» виплатила 169 тис. грн. за двома договорами КАСКО

За двома договорами страхування КАСКО страхова компанія «Омега» виплатила 169 тисяч гривень страхового відшкодування.
Страхові події відбулися в м. Києві та м. Полтава. Відповідно до умов договорів страхування випадки були визнані експертною комісією страховими, визначені суми страхових відшкодувань.
105 тисяч гривень виплачено власникові Toyota Aurion. Автомобіль злетів з траси і перекинувся, внаслідок чого отримав серйозні пошкодження. Причиною ДТП стала ожеледиця на дорозі. Водій не постраждав.
64 тисяч гривень СК «Омега» виплатила за Hyundai Tucson. У автомобіль, який був припаркований, врізався інший транспортний засіб. Автомобіль клієнта компанії отримав серйозні пошкодженя.
СК «Омега» закликає водіїв бути уважними на дорозі і дотримуватися правил дорожнього руху.
Всього у 2009 році СК «Омега» виплатила більше 30 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування», є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022