СК «ОМЕГА» виплатила 161 тис. грн. за двома договорами КАСКО

За двома договорами страхування КАСКО страхова компанія «ОМЕГА» виплатила 161 тисячу 600 гривень страхового відшкодування.
Страхові події відбулися в м. Києві та м. Чернігів. Відповідно до умов договорів страхування випадки були визнані експертною комісією страховими, визначені суми страхових відшкодувань.
84 тисячі 328 гривень було виплачено за розбитий Kia Ceed. Автомобіль отримав пошкодження при зіткненні з електроопорою. У ДТП ніхто не постраждав.
77 тисяч 272 гривні СК «ОМЕГА» виплатила за пошкоджений Toyota LandCruiser. Автомобіль отримав пошкодження в результаті зіткнення з іншим авто. ДТП відбулося з вини клієнта СК «ОМЕГА», який рухаючись по дорозі не дотримувався дистанції і в'їхав в автомобіль, що їхав попереду. На щастя, обійшлося без жертв.
СК «ОМЕГА» закликає водіїв бути уважними на дорозі та дотримуватися правил дорожнього руху.
Всього з початку 2009 року СК «ОМЕГА» виплатила більше 18 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.
Серед страхових компаній України СК «ОМЕГА» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022