СК «Омега» виплатила 151 тис. грн. за двома договорами КАСКО

За двома договорами страхування КАСКО страхова компанія «Омега» виплатила 151 тисячу 500 гривень страхового відшкодування.
Страхові події відбулися в м. Києві та в м. Олександрія (Кіровоградська область).
Відповідно до умов договорів страхування випадки були визнані експертною комісією страховими, визначені суми страхових відшкодувань.
94 тисячі гривень були виплачені за розбитий Skoda Octavia. Автомобіль отримав тотальні пошкодження при зіткненні з іншим авто. ДТП відбулося з вини другого учасника події, який виїхав на зустрічну смугу. В аварії ніхто не постраждав.
57 тисяч 500 гривень СК «Омега» виплатила за Opel Vectra. Автомобіль отримав пошкодження в результаті наїзду на цегляну опору мосту. ДТП відбулося з вини водія, який їдучи по дорозі спробував дістати мобільний телефон, що впав на підлогу, і не справився з управлінням. Обійшлося без жертв.
СК «Омега» закликає водіїв бути уважними на дорозі і дотримувати правила дорожнього руху.
Всього з початку 2009 року СК «Омега» виплатила більше 25 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить в 20-ку лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021

Відкрито регіональне представництво АСК “ОМЕГА” в м. Івано-Франківськ

13.05.2021