СК «Омега» виплатила 109 тисяч гривень за договором НС

Страхова компанія «Омега» виплатила 109 тисяч гривень страхового відшкодування по договору страхування від нещасних випадків.
Страхова подія відбулася в смт. Кирилівка (Запорізька область), де клієнт компанії відпочивав. В результаті отруєння неякісними харчовими продуктами він загинув.
Служба безпеки компанії оперативно провела розслідування даної страхової події, внаслідок чого і було ухвалено рішення про виплату страхового відшкодування.
Виплата була проведена на банк в рахунок погашення заборгованості, оскільки загиблий був клієнтом банку по договору іпотечного кредитування.
Всього з початку 2009 року СК «Омега» виплатила більше 16 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
СК “Омега” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України. Темп зростання збору страхових премій в 1 кварталі 2009 року склав 211,22%. По даному показнику СК «Омега» зайняла 3 місце в рейтингу.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проєкте «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022

З Новим Роком!

24.12.2021