СК «Омега» лише за 7 місяців повернула по регресах більше 1 мільйона гривень

За останні сім місяців страхова компанія «Омега» завдяки силам юридичного управління провела масштабну роботу з повернення регресної заборгованості. В результаті, компанія повернула по регресах більш ніж 1 мільйона гривень.
Якщо в минулому 2009 році загальна сума за рік по регресам складала 317 тисяч гривень, то в поточному 2010 році більш ніж 1 мільйон гривень і це лише за період семи місяців. 
За цей термін юридичний відділ СК «Омега» обробив 262 справи по регресам відшкодувань боргів та повністю закрив 125 справ. По кількості та по сумі виплат найбільшу кількість регресних вимог було з автоКАСКО.
Коли фінансові показники збільшуються вдвічі чи то втричі, це говорить про те, що компанія проводить грамотну фінансову політику та стабільна в розвитку, тим паче, що частина отриманих виплат були поверненні перестрахувальникам. Таким чином, компанія ще раз підтверджує свою високу репутацію як платоспроможного і надійного партнера.
Довідка
СК “Омега” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій. А також бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022