СК «ОМЕГА» увійшла до ТОП-20 страхових компаній по збору страхових премій – дані «Insurance Top»

 
Страхова компанія «ОМЕГА» за підсумками 9 місяців поточного року увійшла до ТОП-20 страхових компаній по збору страхових премій. За три квартали компанія зібрала 148 643,5 тис. грн. страхових платежів і посіла за цим показником 18 місце в рейтингу «Insurance Top».
За підсумками 9 місяців 2008 року СК «ОМЕГА» займала за цим показником 19 місце в рейтингу.
Крім того, СК «ОМЕГА» займає 17 місце на ринку обов'язкового страхування цивільної авіації, 19 місце на ринку добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО), 24 місце по збору страхових платежів на ринку страхування майна, 27 місце по страхуванню від нещасних випадків, 37 місце на ринку обов'язкового страхування цивільної відповідальності та 40 місце на ринку добровільного страхування вантажів і багажу.
В цілому, за 9 місяців 2009 року компанія істотно поліпшила своє положення на страховому ринку України.
«Мені приємно відзначити, що, не зважаючи на всі складнощі, з якими зіткнувся страховий ринок цього року, СК «ОМЕГА» демонструє позитивну динаміку розвитку, зберігаючи не тільки рентабельність, але й нарощуючи темпи росту. Все це заслуга високопрофессионального і згуртованого колективу компанії, який зміг максимально сконцентруватися на виконанні поставлених завдань», – відзначив Президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022