СК «ОМЕГА» увійшла до 20-ки кращих страхових компаній – «Insurance Top»

Страхова компанія «ОМЕГА» увійшла до 20-ки кращих страхових компаній в рейтингу «ТОП-50 ризикових страхових компаній за 1 квартал 2010 року». Рейтинг був складений журналом «Insurance Top».
За словами головного редактора журналу «Insurance Top» Олександра Залєтова,
зміна лідерів страхового ринку невипадкова і свідчить про початок переділу ринку найбільшими гравцями.
За інформацією журналу, на 86 страховиків-учасників «Insurance Top» в 1 кварталі 2010 року припадає 53,4% всіх премій страхового ринку України, тоді як на інші 380 СК – 46,6% премій.
«Те, що СК «ОМЕГА» посіла 16 місце в рейтингу, свідчить про її стабільність і правильність вибраної стратегії розвитку. Мені приємно відзначити, що, не зважаючи на економічно складний час, нам не довелося скорочувати співробітників, урізати зарплати і заморожувати виплати. Наша компанія стабільно розвивається, розширюючи регіональну і агентську мережу, продовжуючи повністю виконувати свої зобов'язання перед клієнтами», – відзначив президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко, коментуючи результати рейтингу.
«Insurance Top» – єдине відкрите джерело інформації на фінансовому ринку, який базується на офіційній статистиці страхових компаній України.
З початку 2010 року СК «ОМЕГА» виплатила більше 11 мільйонів гривень страхових відшкодувань, а в 2009 році компанія відшкодувала збитків на суму понад 33 мільйони гривень.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022