СК «Омега» повернула по регресах більше 180 тисяч гривень

Страхова компанія «Омега» тільки за останній час повернула по регресах більше 180 тисяч гривень. Це стало можливим завдяки грамотній і професійній роботі юристів компанії та управління врегулювання збитків.
За словами Президента СК «Омега» Сергія Тарасенко, частина отриманих виплат були повернені перестрахувальникам.
«Одним з пріоритетів для АСК «Омега» є постійне підтвердження репутації платоспроможного і надійного партнера, що склалася на ринку перестрахування. Тому компанією регулярно проводиться повернення перестрахувальникам частки виплат в результаті отриманих СК "Омега" відшкодувань в порядку регресу», – відзначив він.
З початку року СК «Омега» виплатила більше 18 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “Омега” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій. А також бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.
Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022

З Новим Роком!

24.12.2021